MENU
klinika
Çfarë thonë arkeologët?

Durrës/ Gërmohet në histori, drejt banesave ilire

Emri i pronarit

Thertore e paligjshme, bllokohen 257 kg mish në Durrës

Rreth 257 kilogram produkte mishi janë bllokuar nga AKU në një thertore të paligjshme të...

"Rruga e vdekjes"

Banorët e Arapaj kërkojnë ndërhyrje

Banorët e Arapajt janë ngritur në protestë për ti dhënë zgjidhje një problematike që ka...

Detaje

IKMT aksion në Krujë, prishen 10 furra të prodhimit të gëlqeres

Në zonën e Krujës ka rinisur sërish aksioni i IKMT për prishjen e paligjshme të...

Parcela me kanabis?

Policia “zbarkon” në Krujë dhe Fushë-Krujë

Një aksion anti-kanabis po zhvillohet nga policia në Krujë dhe Fushë-Krujë. Ky aksion i policisë...

Detaje

“Tradhtoi” partinë BD, KQZ çon në Prokurori kandidatin e Kavajës

Pas tërheqjes nga kandidatura për kryetar bashkie në Kavajë, KQZ ka çuar në Prokurori Bledar...

Detajet

Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, vdes një person

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se drejtuesi...

Kërkesa në KQZ

Tjetër “thikë pas shpine” për BD, tërhiqet kandidati i Kavajës

Pas Lezhës dhe Fierit, një tjetër kandidat i Bindjes Demokratike është tërhequr nga gara për...

Valë gjobash

Policia ‘shkund’ shoferët në Durrës

Në kuadër të planit të masave për parandalimin e aksidenteve, policia rrugore në Durrës, ka...

Njoftimi i policisë

E përplasi treni, vdes 16-vjeçari në Durrës

Ka ndërruar jetë në spital 16-vjeçari, i cili u përplas nga treni ditën e sotme....

Inspekton punimet

Ujësjellësi në Durrës/ Balluku: Ja kur përfundon!

Vënia në funksion e rrjetit të ri të ujësjellësit të ndërtuar në zonën e Fushë-Kuqes...

"Po hamë perime me pesticide"

FRPD protesta para AKU-së në Durrës

Anëtarët e FRPD sulmuan me domate dhe perime të tjera Drejtorinë e AKU-së në Durrës...