MENU
klinika
Humb jetën 46-vjeçari, dy të lënduar e dy në pranga

Përplasen tre automjete në Fushë Krujë

Kishin fshehur 13 klandestinë në ‘Range Rover’

Si ranë në pranga dy të rinjtë nga Golemi

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi u kapën duke transportuar 13 emigrantë...

Sonte në mesnatë përkeqësohet moti

Njoftimi i rëndësishëm për situatën në bregdet

Reshjet e shiut, të shoqëruara me erëra të forta pritet të nisin sërish në vendin...

Temperaturat e ulëta

Dëbora zbardh Krujën, ka prezencë akulli në rrugë

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve kanë bërë që gjatë natës të bjerë dëborë edhe...

Rama publikon videon

Arsyeja pse Fushë-Kruja nuk u përmbyt…

Mëngjesin e sotme kryeministri Edi Rama ka postuar një video ku krahasonte ndryshimi që ka...

Bino: Shumë shpejt nisim me të moshuarit

Nis vaksinimi i 60 epidemiologëve në Tiranë, Durrës, Krujë e Kavajë

Ndërsa dita e dytë e vaksinimit ka nisur me 60 epidemiologë në Tiranë, Durrës, Krujë...

Merret i pandehur Redjan Rraja

SPAK mbyll hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji

Prokuroria e Posaçme ka përfunduar hetimet për atentatin ndaj prokurorin Arjan Ndoji, që u bë...

Nga sot reshje të dendura shiu

Paralajmërimi i IGJEUM: Priten përmbytje, do të ketë rritje të…

Duke filluar nga dita e sotme dhe për 5 ditë më radhë në gjithë Shqipërinë...

Arrestohet një tjetër i dyshuar si autor i ngjarjes

Durrës/ Vranë 39-vjeçarin dhe i plagosën djalin

Një tjetër person ka rënë në prangat e policisë për vrasjen e ndodhur më 18...

Mbarimi i festave

Durrës, nis largimi i emigrantëve drejt BE

Në ditët e para të vitit të ri janë larguar nga porti detar i Durrësit...

Situata problematike

Reshjet në Durrës, përmbyten rrugët

Kjo është situata në lagjen 13 në zonën e Plazhit në Durrës ditën e sotme,...

Pas reshjeve të dendura

Rikthehet normaliteti në Durrës, hapet Porti

Porti i Durrësit është rihapur për lëvizjet e trageteve që lidhin Shqipërinë me Italinë. Pas...