MENU
klinika
Zbardhet skema

Si zhvati 155 milionë lekë nga pagat e luftës durrsaku!

I njohur në spitalin e Kavajës

COVID-19/ Vdes një tjetër mjek shqiptar

Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë...

Tërhoqi 155 milionë lekë

Abuzoi me llogarinë e pagës së luftës, arrestohet 32-vjeçari

Një 32-vjeçar u arrestua pasi kishte përfituar 155 mln lekë nëpërmjet mashtrimeve me llogaritë bankare...

“E rrezikshme, mund të kryejë krime të tjera”

Gjykata lë në burg Elona Kaleshën

Elona Kalesha, e akuzuar për vrasjen e bashkëshortëve Shpëtim dhe Teuta Pasho, prindërit e ish-partnerit...

FOTO

E akuzuar për vrasjen e çiftit Pasho, kush është Elona Kalesha?

Kjo që shihni në foto është Elona Kalesha, 36-vjeçarja e lindur në Durrës, që është...

Fluksi i festave të fundvitit

Shtohen masat e kontrolleve shëndetësore në Portin e Durrësit

Në prag të festave të fundvitit rikthyer fluksi i udhëtarëve që hyjnë në vendin tonë...

Qytetarët grumbullohen në Durrës

Hapet aplikimi për dëmet e tërmetit!

Dhjetëra qytetarë janë grumbulluar pranë godinës së Prefekturës në Durrës për të aplikuar për dëmet...

Durrës

Organizuan protestë, arrestohen 2 të rinj

Dy të rinj janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Durrësit, ndërsa 2 të tjerë...

Policia ndërhyn dhe…

Protestuesit në Durrës kërkojnë drejtësi për Koldianin

Të rinjtë në Durrës kishin zgjedhur një mënyrë të veçantë për të përcjellë mesazhin “Drejtësi...

Ndërhyn policia

Panik në Durrës, gruaja tenton të vetëdigjet me benzinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit. Një...

Vështirësohet qarkullimi i automjeteve

Kruja përfshihet nga mjegulla

Mëngjesin e sotëm rrethi i Krujës është mbuluar nga mjegulla. Nga mjegulla është përfshirë edhe...

''Rritje historike buxheti për shëndetësinë''

Manastirliu: Vaksina anti-covid do jetë shpejt e aksesueshme

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në Ditën Botërore të Mbulimit Shëndetësor Universal...