MENU
klinika
Detajet

Durrës/ Digjet apartamenti, 15 persona të asfiksuar

Burg për 7 adoleshentë

Kavajë/ Përdhunohet në grup 13 vjeçarja

Detaje të reja tronditëse janë zbuluar në lidhje me përdhunimin e një vajze 13-vjeçare, ndodhur...

Detajet

Durrës/ Mbeten në burg 3 të arrestuarit që u kapën me heroinë

Gjykata e Durrësit ka lënë në bur 3 nga 4 të arrestuarit që u kapën...

Durrës e Vlorë

Moti i keq/ Era e fortë ndërpret lundrimet

Për shkak të motit të keq dhe me erë që ka përfshirë qytetin e Vlorës...

Njoftimi

Priten erëra të fuqishme/ Portet detare të marrin masa

Drejtoria e Përgjithshme Detare paralajmëron erëra të fuqishme në bregdetin shqiptar, në datat 1, 2...

Operacioni

Goditet grupi kriminal në Durrës, arrestohen 4 persona

Operacioni i koduar ‘Vollga’, në Durrës ka goditur një grup kriminal që trafikonte drogëra të...

Detajet

Shpërthimi me tritol në Fushë-Krujë, policia zbardh ngjarjen

Detaje të reja janë zbardhur nga shpërthimi me eksploziv që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme...

Fasoneria në Durrës

Helmimi i punonjëseve, flet drejtoresha e spitalit

Detaje të reja janë zbardhur nga helmimi i 14 punonjëseve në një fasoneri në Durrës....

Detajet

Helmohen 7 punonjëse të një fasonerie, dyshimet

Një ngjarje e papritur ka ndodhur sot në Durrës, ku shtatë gra të një kompanie...

Detajet

Skandali në Durrës/ Bllokohen 41,7 ton banane të prishura

41.7 ton banane të prishura të ardhura nga Kosta Rika janë bllokuar nga AKU. “Në...

Njoftimi i ARRSH-së

Përfundojnë punimet në autostradën Tiranë-Durrës

Autoriteti Rrugor Shqiptar përmes një njoftimi të shpërndarë për mediat njofton se janë mbyllur punimet...

Moti i keq

Parashikimi/ Drejtoria Detare thirrje për kujdes, priten stuhi

“Të hënën priten stuhi të fuqishme në det”, kështu është njoftuar nga Drejtoria e Përgjithshme...