MENU
klinika
Rreziku nga ndotja

Fushë Krujë, ndotja rrezikon 40 mijë banorë

Aksidenti

Përplaset me shtyllën, vdes 35-vjeçarja

Një 35-vjeçare ka humbur jetën në një aksident mesditën e sotme në Fushë-Krujë. Sipas të...

Përdhunimi në Kavajë

Gjykata merr vendimin për të miturit: Burg!

Të miturit e përfshirë në skandalin seksual në qytetin e Kavajës janë lënë në burg...

Sloganet pikante

Mesazhet për Ramën, parrullat e protestuesve nga rrethet

Slogane pikante dhe parulla me mesazhe të forta kanë zgjedhur protestuesit e rretheve sot për...

Detajet

Vjedhjet/ Elbasani dhe Shijaku zgjohen me bankomatet “bosh”

Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur bankomatin e një banke të nivelit të dytë në...

'Durrës-Shijak'

Banorët në protestë: Rregulloni rrugën, ose e bllokojmë

Gjendja e rrugës që lidh Durrësin me Shijakun nxorri sërish në protestë banorët e Xhafzotajt...

"Shkakton trauma"

Rasti në Kavajë/ UNICEF dënon shfaqjen e identitetit

Pas abuzimit të 13-vjeçares në gjiminazin ‘Rilindja’ në Kavajë ka reaguar edhe UNICEF. Përmes një...

Detajet

Panik në Durrës/ Përfshihet nga zjarri banesa

Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati në qytetin bregdetar të...

'Gripi i derrit'

Durrës, pacienti i parë i prekur nga virusi AH1N1

Identifikohet rasti i parë me virusin A1H1 në spitalin e Durrësit. Bëhet me dije se...

Çfarë po ndodh?

Tjetër rast përdhunimi në Kavajë? Paralajmëron gazetarja

E ftuar në studion e emisionit “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala ka paralajmëruar një tjetër skandal...

Ngjarja në Kavajë

Si djemtë kërcënuan 14 vjeçaren për të kryer marrëdhënie seksuale

Zbulohen të tjera detaje nga skandali i abuzimit seksual të vajzës 14 vjeçare në Kavajë....

Detajet

Durrës/ 3 të arrestuar, dhunuan dhe i morën lekët qytetarit

Policia e Durrësit ka arrestuar tre persona, pasi dyshohet se kanë kanosur dhe i kanë...