MENU
klinika
Pamjet

Pamje të frikshme nga Gjiri i Lalzit! Tornado në det

Vatra të reja në arsim, mbyllet shkolla në Kavajë

Rëndohet situata në dy spitalet, drejt hapjes COVID3

Shifrat në rritje të rasteve ditore kanë sjellë shtim të numrit të pacientëve në dy...

Iu çon formularët për deklarimin e pasurisë

OFL shënjestron anëtarët e “bandave” të Shijakut e Durrësit

Operacioni Forca e Ligjit ka shkuar dje në 3 qytete, Shkodër, Bulqizë dhe Durrës, për...

Humbi kontrollin e makinës

Ndërron jetë 30-vjeçari në Durrës

Ndërron jetë një 30 vjeçar në Durrës i cili është përplasur me shtyllën e ndriçimit...

Administrata thyen rregullat anticovid

Rikthehen rastet e infektimeve në Kadastrën e Durrësit

Rikthehen rastet e infektimeve me koronavirus në zyrat e Kadastrës shtetërore në Durrës. Është konfirmuar...

COVID-19 pushton shkollat

Dhjetra mësues dhe nxënës të infektuar

Koronavirusi është përhapur në shkollat e vendit. Tirana është qarku më problematik, pasi çdo ditë...

Aksident me vdekje në Tiranë-Durrës

Automjeti përplas këmbësorin 60-vjeçar, shoqërohet shoferi

Një aksident tragjik ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës teksa një këmbësor ka mbetur i vdekur....

Probleme me kanalizimet

Shiu përmbyt disa rrugë në Durrës

Problemet me kanalizimet shkaktojnë pëmbytje në disa rrugë në Durrës, pas shirave të rrëmbyeshëm. Kjo...

Dëm shtetit mbi 200 milionë lekë

Pranga në Durrës disa zyrtarëve të ARRSH-së, në kërkim biznesmeni

Abuzimet me tenderat për mirëmbajtjen e rrugëve kanë çuar në pranga sot në mëngjes disa...

Vështirësohet lëvizja

Reshjet gjatë natës, përmbyten rrugët në Durrës

Si rezultat i reshjeve të shumta të shiut, që kanë rënë gjatë gjithë natës së...

Rama i tha live të jepte dorëheqjen

Largohet kreu i Kadastrës së Durrësit Artur Çobani

Kreu i Kadastrës së Durrësit Artur Çobani është larguar nga detyra. Shkaqet e largimit të...

Situata rëndohet dhe në Durrës

COVID-19 kyç zyrat e arsimit në Elbasan

Drejtori i Zyrës Arsimore Kamzë ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet po ashtu, se ai...