MENU
klinika
Kush komandohet?

Shkarkohet nga detyra kreu i IKMT-së në Durrës

Vaksinimi masiv mbi 65-vjeç

Pas Tiranës, ngrihet çadra në qendër të Durrësit

Pas Tiranës, edhe në qytetin e Durrësit është ngritur një çadër e madhe për vaksinimin...

ARRSH: Shkak reshjet e shiut

Shtyhen me një ditë punimet në autostradën Tiranë-Durrës

ARRSH ka informuar se nisja e punimeve për shtresat asfaltike në autostradën Tiranë-Durrës shtyhet për...

Nisin punimet në autostradën Tiranë–Durrës

Si do devijojë trafiku i makinave për dy javë?

Nga dita e mërkurë e datës 7 prill dhe për dy javë, të gjitha automjetet...

Epiqendra dhe magnituda

Dy tërmete në vend në mëngjes

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vend mëngjesin e sotëm. Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 06:00...

Takim me fermerët në Rrogozhinë

Rama: Të parët për thithjen e fondeve nga BE

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me fermerët në Rrogozhinë. Kryeministri tha se këto...

Në pranga, babai i Arbër Çekajt

Kokainë në kontenierin me banane nga Ekuadori në Shqipëri!

Një sasi prej 49 kilogramë kokaine është sekuestruar në Portin e Durrësit dhe që vinte...

për ndryshim mase

Apeli refuzon kërkesën e gjyqtares Enkeleida Hoxha

Gjykata e Posaçme e Apelit refuzon kërkesën e gjyqtares Enkeleida Hoxha për ndryshimin e masës...

10 vota pro dhe 1 kundër

KLP shkarkon nga detyra prokurorin e Krujës

Këshilli i Lartë i Prokurorisë shkarkon nga detyra prokurorin e Krujës, Bujar Memia. Mësohet se...

ILD jep sot vendimin për prokurorin e Krujës

Enkelejda Hoxha kërkon ndryshimin e masë së sigurisë

Enkelejda Hoxha ka kërkuar ndryshimin e masës së sigurisë. Inspektorati i Lartë i Drejtësisë vendosi...

Mbushin plot qendrën shëndetësore në Durrës

Të moshuarit +80 mezi presin të bëjnë vaksinën

Interesi i të moshuarve mbi 80 vjeç për të bërë vaksinën ka qenë i lartë...

Linja e re e trenit Tiranë-Durrës

BERZH jep 565 mijë euro grant për zbatimin e projektit

Këshilli i Ministrave ka miratuar një marrëveshje granti me Bankën Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim...