MENU
klinika
3.4 mln euro të sekuestrua në portin e Durrësit

Krimet e Rënda kthejnë për hetim dosjen “Toyotat Yaris”

“Po të kisha thënë të vërtetën, do përfundonin në burg”

Marsida Qatja thirret në prokurori

Thirret në prokurorine e Kavajës sërish Marsida Qatja, 30-vjeçarja në shtëpinë e së cilës mbeti...

I dyti peshkaqen në pak ditë

Kapet peshkaqeni 4.5 metra i gjatë dhe 450 kilogramë

Një tjetër peshkaqen është kapur në brigjet e Adriatikut. Siç shihet edhe në pamjet e...

Lejuan ndërtimet pa leje

Procedohen penalisht 3 punonjës policie në Kavajë

Tre punonjës policie në Kavaje janë proceduar penalisht pasi dyshohen se lejuan dhe favorizuan disa...

Dalin pamje...

Aksidenti horror në Durrës, kush është i riu që humbi jetën

I riu që shihni në foto është 25-vjeçari Ramazan Bata, i cili humbi jetën dje...

Aksioni për lirimin e hapësirave publike

Sako: Qytetarët meritojnë të lëvizin me dinjitet në rrugët tona

Bashkia e Durrësit ka ndërmarrë një aksion të gjerë për lirimin e hapësirave publike të...

68 mijë m2 tokë shtetërore

Pronat tek Kepi Rodonit, para gjykatës të arrestuarit

Dalin para Gjykatës së Durrësit 18 personat e arrestuar pak ditë më parë lidhur me tjetërsimin e...

Detajet

Përgjaken rrugët/ tjetër aksident në Durrës, humb jetën 40-vjeçari

Përgjakën rrugën e vendit. Një tjetër person është përplasur për vdekje mbrëmjen e sotme në...

Në pranga një person

Aksidentohet tek Ura e Dajlanit/ Humb jetën shpërndarësi i picave

Një aksident tragjik ka ndodhur në Durrës, ku i vdekur ka mbetur një person një...

Ja ku ishte epiqendra!

Rikthehen lëkundjet sizmike, Durrësi ‘shkundet’ sërish

Lëkundje të reja tërmeti janë ndjerë ditën e sotme në vend. Sipas IGJEUM, lëkundja e...

Nga vartësi i Bushatit tek...

Emërohet drejtori i ri i Autoritetit Portual Durrës

Emërohet drejtori i ri i Autoritetit Portual Durrës. Pas dorëheqjes dy ditë më parë të...

Bregdeti pushtohet nga...

Pamje të pazakonta nga Porti i Durrësit

Mjegulla e dendur ka përfshirë sot në orët e para të ditës gjirin detar të...