MENU
klinika
"S’ka dallim nga godinat e komunave Europiane"

Rama nga shkolla e kopshti “Perlat” në Durrës: Ka rilindur

Nuk dihen shkaqet

Digjet një apartament në një pallat te Shkëmbi i Kavajës

Durrës- Një banesë në katin e katërt të një pallati është  djegur gjatë mëngjesit të...

"Punimet në fazat finale"

Rama poston videon nga kantieri i lagjes ‘Rilindja’ në Fushë Krujë

  Qytetarët të cilët humbën shtëpitë si pasojë tërmetit tragjik të 26 nëntorit në Fushë...

Shoqërohen në polici dy drejtuesit e mjeteve

Përplasen dy makina në Durrës, ndërron jetë pasagjerja!

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës. Policia njofton se...

Fluks emigrantësh në portin e Durrësit

Vijnë dy tragete me shqiptarë dhe kosovarë për pushime në Shqipëri

Stina e nxehtë dhe pushimet verore rrisin numrin e udhëtarëve që mbërrijnë në portin detar...

Makinat të shkatërruara totalisht

Aksident i rëndë në Tapizë, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

Zbardhen detaje të reja nga aksidenti tragjik i ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tapizë, Fushë...

13 furgona ndiqen nga policia

Megaoperacion i FNSH-së/ Çfarë zbuluan dronët?

Një megaoperacion po zhvillohet nga FNSH, policia e Durrësit, Krujës dhe Tiranës. Janë 13 furgona...

E projektuar nga studio e Dubait

Rama nxjerr maketin për portin e Durrësit

Studio Urbanistike Emaar Group në Dubai e cila është zhvendosur në Durrës ka përfunduar maketin...

Reshjet e shiut nuk ndërpresin lundrimin detar

Tragetet mbërrijnë 1 orë me vonesë në Durrës

Ndryshimi i kushteve atmosferike ka shkaktuar vonesa të vogla në mbërritjen e trageteve nga portet...

“Mos shkoni për një Coca-Cola më të lirë…”

Serbët injorojnë politikën, zgjedhin pushimet në Shqipëri

Pavarësisht deklaratave të politikanëve në Serbi, të dhënat zyrtare tregojnë se interesimi i qytetarëve serbë...

Situatë alarmante me ndotjet e lumenjve

Plehrat notojnë mbi Shkumbin

Lumi Shkumbin ndodhet në situatë alarmante, pasi mbetjet përshkojnë gjithë rrjedhën e tij. Në një...

Mbetjet në Kavajë

Kompania private: Kryebashkiaku Krali refuzon deklarimin e sasisë

Kompania private “Integrated Energy” të martën ka reaguar për deklaratën e kryetarit të Bashkisë Kavajë,...