MENU
klinika
Të qëllimshme

S’ka ‘paqe’ në Vlorë, digjen tre makina!

Rrezik nga Vjosa

Në Kashisht të Fierit, frikë nga përmbytjet!

Ditët e fundit reshjet e shumta të shiut kanë krijuar panik dhe frikë te banorët...

Shqetësimet

Hiqen portat e digës, banorët e Rrogozhinës të shqetësuar

Banorët e Rrogozhinës janë shprehur të shqetësuar, pasi sipas tyre rreth 300 hektarë tokë të...

Njoftimi i policisë

Nga Himara në Shkodër, 5 të arrestuar për drogë

Arrestohen në flagrancë 5 persona në Fier, Shkodër, Durrës dhe Himarë. Arrestim i tyre erdhi...

Emrat

Gomonia me 1 ton drogë në Vjosë/ Policia: Arrestohen dy trafikantët

Ditën e djeshme në Vjosë u kap një gomone brenda së cilës u gjet 1...

Berat

Radhë për karta identiteti/ Qytetarët: Më shumë sportele

Këtë vit kalendarik nis edhe skadimi i kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike. Problemet e...

Detajet

Vlorë/ Bllokohet gomonia me 500 kg drogë

Në orët e para të mëngjesit, një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur...

Protesta studentore

Pakti për Universitetin/ Rektori i Vlorës zbulon detaje

Teksa ka folur rreth Paktit për Universitetin, rektori i Universitetit të Vlorës, Roland Zisi në...

Zbulohet arsyeja

Kryebashkiaku i Skraparit padi penale për prefektin e Beratit!

Bashkia e Skraparit me në krye, Nesim Spahiun depozitoi ditën e sotme në Prokurorinë e...

99-vjetori i Kongresit Kombëtar

Lushnja ‘vishet’ kuq e zi

Me rastin e  99-vjetorit të Kongresit kombëtar të Lushnjës, qyteti është veshur me flamuj kuq e...

Vrasja në Ballsh

Prindërit e Gazmendit: Duam kujdestarinë e fëmijëve

Bedri e Lumturi Musta kanë besim tek gjykata, ndërsa babai i Gazmendit është shprehur se...

Detajet

Lushnjë/ Grabitet argjendaria, maskat marrin 100 mln lekë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Lushnjës, një argjendari ka...