MENU
klinika
Emri

Aksidenti me 11 makina në Vlorë/ Ky është zyrtari që e shkaktoi

Njoftimi

Përkeqësim i motit/ ARRSH: Akset rrugore problematike

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen e akseve rrugore në vend. Përmes një...

Çfarë ka ndodhur?

Video/ Tritol lokalit në Vlorë, detajet

Një sasi lëndë plasëse i është vënë një lokali në Vlorë, por fatmirësisht nuk ka...

Detajet

Panik në Vlorë, biznesmenit i vendosin tritol në lokal

Banorët e Vlorës janë zgjuar të frikësuar. Në derën e një lokali është gjetur një...

Emri

Fier/ Kapet shqiptari në kërkim ndërkombëtar

Sot në qytetin e Fierit, një shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim...

Ankohen banorët

Fier-Seman, rruga e ‘vdekjes’

Një 20-vjeçar humbi jetën mbrëmjen e së dielës pasi u përplas nga një makinë pranë...

Vendimi

Pezullohen 5 zyrtarë të ALUIZNI-t, arsyeja

Me urdhër Prokurorie pesë zyrtarë të ALUIZNI-t në Vlorë janë pezulluar. Në një njoftim për...

Njoftimi

I riu u gjet i vdekur në një kanal në Fier, arrestohet autori

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme...

Detajet

Vlorë/ Anulohen udhëtimet, shkak moti i keq

Moti i përkeqësuar në Vlorë ka sjellë dhe paralizimin e lundrimit në det të mjeteve...

Dyshimet e para

Tragjedia në Fier/ 20-vjeçari gjendet i vdekur në kanal

Një trup i pajetë është gjetur në një kanal në fshatin Hoxharë e Vjetër të...

Java në vijim

Surprizat e motit/ Shirat rikthehen sërish në vend

Fundi i Janarit pritet të vijë me reshje. Qendra Kombëtare për Parashikimin dhe Monitorimin e...

Gjendja problematike

Vlora, qyteti ‘pa rrugë’

Ndërtimi i bulevardit Vlorë-Skelë ka bërë që qarkullimi të devijohet në rrugët dytësore të qytetit....