MENU
klinika
Heq të gjitha masat ndaj Covid-19

Ky është vendi i parë në rajon që planifikon hapjen e plotë

Shkon në 311 numri i të infektuarve

Mali i Zi, 3 raste të reja me COVID-19

Në Mal të Zi janë regjistruar tri raste të reja me koronavirusin e ri (COVID-19)....

Covid-19

Raportoi kushtet skandaloze në spital, arrestohet gazetarja serbe

Gazetarja e portalit Nova.rs, Ana Lalic, është arrestuar të mërkurën nga policia nën akuzën e...

Korona ballkanike

Përplasje mes Serbisë dhe Malit të Zi për aspiratorë

Serbia pretendon se nuk ka kapur tre frymëmarrës të blerë nga Mali i Zi. Respiratorë...

29 të infektuar

Mali i Zi/ Rritet numri i pacientëve me Covid-19

Ndihmës ministri i Shëndetësisë i Malit të Zi, Miro Knezheviç, tha se janë regjistruar 2...

65- vjeçari kishte ardhur nga Serbia

Mali i Zi shënon viktimën e parë nga koronavirusi

Mali i Zi ka shënuar edhe viktimën e parë nga koronavirusi. Vendi me më pak...

Mbyllen vendkalimet kufitare

Koronavirus/ Serbia shtrëngon masat

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka njoftuar se të gjitha vendkalimet kufitare në Serbi –...

"Gjendja e tyre është normale"

COVID-19/ Mali i Zi konfirmon dy rastet e para

Autoritetet malazeze kanë konfrimuar mbrëmë dy rastet e para të COVID-19 edhe në Malin e...

Preket dhe ‘ishulli’ i fundit

Mali i Zi konfirmon dy rastet e para me koronavirus

Mali i Zi ka konfirmuar dy rastet e para të infektimit me COVID-19. Teksa ishte...

Covid-19

Serbi/ Vuçiç shpall gjendjen e jashtëzakonshme

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç shpalli sonte gjendjen e jashtëzakonshme duke thënë se hapi ishte i...

Dita e tretë e shtetrrethimit

Mbyllen kufinjtë me fqinjët

Sot, ndalimi i qarkullimit të automjeteve është shtrirë në të gjithë Shqipërinë. Ndërkohë, nga mesnata...

95.315 raste në gjithë botën

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Serbi

Ministri i Shëndetësisë, Zlatibor Loncar, ka konfirmuar rastin e parë të infektuar me koronavirus në...