MENU
klinika
Kërkesa për KQZ

Ademi ‘kapet’ pas 30 Qershorit, kërkon materialet zgjedhore

Njoftimi

Moti i keq/ OSHEE: Stuhia dëmtoi rrjetin në Krujë dhe Lezhë

OSHEE njofton se stuhia ka dëmtuar rrjetin në zonën e Krujës dhe në Lezhë. Në...

Video

Stuhi në Shëngjin, shikoni çfarë ka shkaktuar

Moti i keq ka shkaktuar pasoja të rënda në Shëngjin vjet. Si pasojë e stuhisë,...

Tjetër viktimë në plazhet shqiptare

Humb jetën pushuesi në Lezhë, detajet e para

Një tjetër pushues ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Në Tale të Lezhës një pushues...

"Nuk liroi zyrën"

Pjetri i “përvishet” Ademit: Ja ç’do ndodhë me stafin e bashkisë!

“Asgjë nuk më ndalon të marr zyrën e Bashkisë, pres shtrëgim duarsh me Voltanën”, kështu...

Zbulon arsyen

Dorëhiqet drejtori i Tatimeve në Shkodër

Pas 6 vitesh në detyrë, drejtori i Tatimeve në Shkodër, Hysen Hysaj ka dhënë dorëheqjen....

Detaje

Plumba inspektorëve në Bulqizë, shoqërohen disa persona

Pas sulmit me armë që iu bë dje inspektorëve në Bulqizë, policia ka dalë me...

"Kushti im i vetëm është..."

Voltana Ademi letër ambasadorëve

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi i është drejtuar përmes një letre publike ambasadorëve të vendeve...

Pasuri e dyshimtë?

KPK jep vendimin për kreun e Prokurorisë Kurbin

Është konfirmuar në detyrë sot nga KPK drejtuesi i prokurorisë së Kurbinit, Zeqir Hoda. Trupa...

Foto

Aksident i rëndë në aksin Shëngjin-Lezhë, 4 të plagosur

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e katër personave ka ndodhur pak çaste më parë...

Kapen nga policia

Drogë me dron në burgun e Shënkollit?

Mbrëmjen e djeshme disa persona ende të paidentifikuar kanë tentuar të fusin lëndë narkotike në...

Drogë drejt Malit të Zi

Gjykata e Shkodrës lë në burg 3 të arrestuarit

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për 3 nga 5...