MENU
klinika
Çfarë u vendos për të?

I hodhi bojë në kokë rektorit, e pëson keq studentja në Shkodër

Detaje nga ngjarja

Mat, digjen dy makinat e kryetares së PD

Gjatë natës në Mat janë djegur dy makina, të cilat janë në pronësi të kryetares...

Protestat e opozitës

Përplasjet me Kryeministrin, Ademi: Do të gjuaja me molotov!

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi e njohur për përplasjet e saj me kryeministrin e vendit...

Arsyeja

Masakra e Pukës/ Të dënuar për vrasje, 3 vëllezërit në grevë urie

Anton, Sokol dhe Bardhok Përmakaj, tre vëllezërit e dënuar për masakrën e Pukës në vitin...

Detajet e para

Bulqizë/ Kamioni del nga rruga, vdes një person!

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë, si pasojë e të cilit ka...

Detajet

Aksident i rëndë në Kukës, në gjendje të rëndë 2 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Krumë të Kukësit. Dy makina...

Lezhë

Fitër Bajrami bën bashkë myslimanët dhe katolikët

Festa e Fitër Bajramit ka shënuar një shembull frymëzues, i cili vjen nga Lezha. Kjo...

Policia në vendngjarje

Aksident i rëndë në Kurbin, vdes një person

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Gjormë të Kurbinit. Mësohet se...

Aktivitete në qytet

Festa e qershive/ Dibra çel sezonin turistik!

Me më shumë se 385 hektarë me pemtore qershie dhe me një prodhim mesatar vjetor...

Ankesat

Mjetet zjarrfikëse në Shkodër pengohen nga rrugët

Efektivët e zjarrfikëses së Shkodrës e kanë të pamundur të shkojnë në banesën ku është...

Denoncimi

Shembet tuneli i sapo-ndërtuar i Rrugës së Arbrit

Tuneli i sapo-ndërtuar i Rrugës së Arbrit nga kompania Gjoka Konstruction është shembur. Kompani Gjoka...

Detajet

Gati për festë dhe plazh? Nis sot në Shëngjin UNUM Festival

Mbremjen e sotme në Shëngjin starton festivali ndërkombëtar i muzikës elektronike duke shënuar kështu edhe...