MENU
klinika
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit

Shkodër/ KPK: Gjykatësi i Apelit nuk ka deklaruar pasurinë

Në Mirditë

Bunkerët e komunizmit depo droge, arrestohen tre persona

Në Mirditë bunkerët e ndërtuar në kohën e komunizmit janë shndërruar në depo droge. Kjo...

Detajet

Fabrikat e çimentos “vranë” ullinjtë 2000 vjeçarë të Krujës

Ullinjtë 2 mijë vjeçarë në qytetin e Krujës këtë vit nuk kanë prodhuar asnjë kokërr....

Detajet

Moti i keq lë Dibrën tre ditë pa energji elektrike

Moti i keq ka përfshirë pjesën më madhe të vendit, por kryesisht zonat malore pas...

Detajet

Armë e municione në banesë, pranga dibranit

Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi iu gjet në banesë një armë...

Burgu drejt mbylljes

Greva e të burgosurve të Burrelit/ Reagon Avokati i Popullit

Një ditë pasi të burgosurit që vuajnë dënimin në Burgun e Burrelit kërcënuan me grevë...

Emrat

Qëlluan me armë në Shkodër, 4 persona në pranga

Policia e Shkodrës ka arrestuar 4 persona pasi kanë qëlluar me armë zjarri. Policia e...

Foto nga më të rrezikshmit

Lista e rradhës/ 22 personat më të kërkuar të Dibrës

Në vrazhdën e publikimeve të listave ku përfshijnë më të kërkuarit dhe më të rrezikshmit...

Moti i keq

Dëbora ‘pushton’ Veriun, probleme në zonat e thella

Reshjet e borës kanë shkaktuar probleme në zonat e thella për shkak të temperaturave të...

Burrel

Përsëri lëkundje në veri, ndihen deri në Tiranë

Pasditen e së enjtes së sotme, rreth orës 17:24, zona veri/verilindore e Shqipërisë është goditur...

Detajet

Vrasja në Shkodër/ Arrestohet anëtari i Këshillit Bashkiak

Një ditë pas vrasjes së bujshme të Fatos Ferracakut dhe plagosjes së Fatmir Mejajt në...

Shkodër

Rama: Pastrimi i kanalit Urë-Vilu mundëson ujitjen e 15 mijë ha tokë

Kryeministri Edi Rama bën me dije se rreth 8.1 km kanal kullues Urë-Vilu është pastruar...