MENU
klinika
Moti

Kukësi zgjohet me borë, zbardhet edhe Rruga e Kombit

Përplaset me policinë

Deputeti i PD-së në protestë: Mos i prekni protestuesit

Në fund të protestës në ditën e katërt të qytetareve në Shkodër ka patur një...

Minatorët e Bulqizës

Minatorët në protestë, paralajmërojnë grevë

Kur në Tiranë protestat e studentëve janë në ditën e tyre të 8-të, në Bulqizë...

Shkolla ‘28 Nëntori’

Shkodër/ Studentët së bashku me gjimnazistët

Studentët sot kanë hyrë në ditën e 8-të të protestës duke u shprehur të bindur...

Detajet

Shkodër/ Universiteti plotëson kërkesat e studentëve

Universiteti i Shkodrës ka plotësuar tre kërkesat kryesore të studentëve të cilët disa ditë më...

Detajet

Voltana ‘pushton’ protestën me punonjësit e bashkisë

Mesa duket protestat në Vaun e Dejës, Shkodër e Kavajë nuk ishin dhe aq qytetare...

Letra publike!

Të burgosurit e Burrelit: Na lironi! Duam amnistinë!

Disa të dënuar në burgun e Burrelit i kanë dërguar një letër Ministrisë së Drejtësisë....

Plotësimi i kërkesave

Studentët e Shkodrës i bashkohen protestës në Tiranë

Studentët e universitetit të Shkodrës “Luigj Gurakuqi” kanë vendosur që ditën e sotme të mos...

Barra ishte normale

Nëna që humbi trenjakët: Mjekët s’më jepnin shpresë

Gruaja që lindi tre fëmijë të vdekur në Spitalin e Bulqizës në muajin e gjashtë është...

Dy prej tyre jetuan 2 orë

Humbi trenjakët/ Ishin të tre djem, nëna niset për Tiranë

Ditën e djeshme për shkak të një komplikacioni një nënë e re humbi trenjakët e...

Protesta

Studentët mbushin rrugët e Shkodrës, ja kërkesat e tyre

Ka nisur në Shkodër protesta e sutdentëve që ashtu si ata të Universiteteve të tjera...

Nëna humbi trinjakët

Nëna humb trenjakët, s’kishte mjekë spitali

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në Bulqizë ku një grua e...