MENU
klinika
Emrat

Qarku Shkodër/ Personat më të kërkuar nga Policia

300 bujtina të bllokuara

Shkodër/ Dëbora bllokon Thethin

Shkodra e ka pritur Lindjen e Krishtit këtë vit e zbardhur. Në Bogë të Shkodrës, reshjet...

Detajet

Lezhë/ 20 fshatra pa energji elektrike

Mesa duket mbi 20 fshatra në Lezhë do të kalojnë Krishtlindjet në errësirë të plotë....

Nuk dihen shkaqet

Zjarri shkrumbon tregun industrial të Laçit

Tregu industrial i Laçit është përfshirë nga zjarri në orët e para të mëngjesit të...

Aksi Lezhë-Tiranë

Lezhë/ Aksident i rëndë, humb jetën 61 vjeçari

Një aksident rrugor është shënuar pak më parë në aksin Lezhë-Tiranë dhe si pasojë një...

Shkak shpejtësia

Makina përfundon në humnerë, ndërron jetë shoferi në Burrel

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor...

Emrat e më të rrezikshmëve

Publikohet “lista e zezë” e të kërkuarve në Lezhë

Publikohet ‘lista e zezë’ e personave më të kërkuar për qarkun e Lezhës. Policia e...

Në pranga

I shpallur në kërkim/ Arrestohet 46- vjeçari që dhunonte të miturit

Një 46 vjeçar është arrestuar nga policia e Bulqizës pasi rezulton i dënuar në Tiranë...

Aksioni i policisë

Mbushi çantën me mina dhe drogë, arrestohet në Lezhë

Operacioni i koduar ” Trotyl” ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafikim të...

Qytetet në protestë

Protesta në Shkodër, qytetarët bllokojnë qarkullimin

Qindra qytetarë të Devollit kanë dalë sërish sot në protestë duke bllokuar aksin kryesor që...

Protesta e studentëve

Tirana pret studentët e rretheve, ndihma për shpenzimet e rrugës

Drejt Tiranës janë nisur studentët e Universitetit “Luigj Gurakuqi” për të vijuar protestën e tyre. ...

Detajet

Bora izolon disa fshatra në Dibër. Pa energji Tropoja

Ulja e temperaturave ka sjellë reshje bore në disa zona malore në vend, ndërkohë që...