MENU
klinika
Konflikt në familje

Tragjedi në Bulqizë/ Dhëndri i pret veshët kunatit, vritet nga vjehrri

Detajet

Bushati në Shkodër me fëmijët e prekur nga gjakmarrja

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati, në cilësinë dhe të deleguarit të...

Mbyllen llotot dhe kazinotë

Bulqizë/ Mbyllen bizneset e lojërave të fatit

Në qytetin e Bulqizës tashmë nuk ka mbetur hapur asnjë prej bizneseve të lojërave të...

Vendimi i gjykatës

Shkodër/ Vrasja në lokal, 18 vite burg autorit

Përfundon saga e gjykimit për dënimin e autorit të vrasjes së ndodhur rreth 6 vite...

Emrat

Qarku Shkodër/ Personat më të kërkuar nga Policia

Në vazhdën e nismës së Policisë së Shtetit për të publikuar personat më të kërkuar...

300 bujtina të bllokuara

Shkodër/ Dëbora bllokon Thethin

Shkodra e ka pritur Lindjen e Krishtit këtë vit e zbardhur. Në Bogë të Shkodrës, reshjet...

Detajet

Lezhë/ 20 fshatra pa energji elektrike

Mesa duket mbi 20 fshatra në Lezhë do të kalojnë Krishtlindjet në errësirë të plotë....

Nuk dihen shkaqet

Zjarri shkrumbon tregun industrial të Laçit

Tregu industrial i Laçit është përfshirë nga zjarri në orët e para të mëngjesit të...

Aksi Lezhë-Tiranë

Lezhë/ Aksident i rëndë, humb jetën 61 vjeçari

Një aksident rrugor është shënuar pak më parë në aksin Lezhë-Tiranë dhe si pasojë një...

Shkak shpejtësia

Makina përfundon në humnerë, ndërron jetë shoferi në Burrel

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor...

Emrat e më të rrezikshmëve

Publikohet “lista e zezë” e të kërkuarve në Lezhë

Publikohet ‘lista e zezë’ e personave më të kërkuar për qarkun e Lezhës. Policia e...

Në pranga

I shpallur në kërkim/ Arrestohet 46- vjeçari që dhunonte të miturit

Një 46 vjeçar është arrestuar nga policia e Bulqizës pasi rezulton i dënuar në Tiranë...