MENU
klinika
Rikthimi i reshjeve të dëborës

Stuhi në Veri/ Fshatra të bllokuar dhe pa energji elektrike

Moti i keq

Parashikimi/ Drejtoria Detare thirrje për kujdes, priten stuhi

“Të hënën priten stuhi të fuqishme në det”, kështu është njoftuar nga Drejtoria e Përgjithshme...

Deklarata

Vrasjet në Shkodër/ Veliu kritika të forta policisë

Gjatë analizës një vjeçare të 2018-ës, drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka kritikuar...

Akuza Bashkisë

Peshkopi, banorët protestojnë kundër privatizimit të llixhave

Banorë të Peshkopisë protestuan kundër një vendimi që sipas tyre jep me koncesion tek një...

Detajet

Gjendet i vdekur në hotel i riu, dyshimet e policisë

Gjatë ditës së sotme, një 32-vjeçar nga Fieri është gjetur i vdekur në dhomën e...

Moti i keq

Rikthehet bora në Veri e Jug, erë e fortë dhe ciklon

Reshjet e borës kanë rikthyer problemet në zonat malore në jug e veri të vendit....

Detaje

Ndalohen 10 emigrantë sirianë në Shkodër, arrestohet edhe…

Mëngjesin e sotëm në Shkodër dhe Malësi të Madhe janë ndaluar 10 emigrantë sirianë të...

Borë dhe ngrica

Situata me rrugët, ARRSH: Akset ku lëvizet me zinxhirë

Reshjet e borës janë rikthyer sërish dhe kanë shkaktuar probleme me qarkullimin në disa akse...

Detajet

Bulqizë/ Rikthehen reshjet dhe ngricat

Kanë rinisur reshjet e dëborës të shoqëruara me erë të fortë dhe temperatura të ulëta...

Njoftimi i policisë

Nga Himara në Shkodër, 5 të arrestuar për drogë

Arrestohen në flagrancë 5 persona në Fier, Shkodër, Durrës dhe Himarë. Arrestim i tyre erdhi...

Moti i keq

Reshjet e borës në Dibër, disa fshatra pa energji

Probleme të shumta kanë shkaktuar reshjet e borës në Dibër. Mësohet se trashësia e borës...

'Forca e Ligjit'

Sekuestrohen 5.2 mln euro në Lezhë

Janë sekuestruar  rreth 5.2 mln euro llogari bankare dhe pasuri të paluajtshme të dy shtetasve,...