MENU
klinika
Njoftimi

ARRSH përfundon riparimin në urat e Kirit dhe Spatharit

Skema e fajdeve në Shkodër

Gjykata merr vendimin për 12 të arrestuarit

Në lidhje me 12 të arrestuarit e bandës së fajdeve në Shkodër është dhënë sot...

Detajet

Konflikt me armë zjarri në Bulqizë, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Bulqizë, pranë ‘Urës së Çereneçit’. ...

Dyshimet

Lezhë/ Shkolla e mesme përfshihet nga flakët

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull...

Njoftimi

Aksidenti në Shkodër, identifikohet viktima

Identifikohet identiteti i viktimës së aksidentit të ndodhur pak më parë në aksin Koplik- Shkodër....

Moti i keq

Dëbora dëmton pemtarinë e banorëve në Klos

Në fshatin Bel të Klosit, bora e rënë gjatë ditëve të fundit ka shkaktuar probleme...

Operacioni në Shkodër

Publikohen emrat, cilët janë zyrtarët e arrestuar

Janë zbuluar emrat e 12 personave të arrestuar sot nëpërmjet operacionit “Maranai” në Shkodër. Mësohet...

Aksion blic

Policia zbarkon në Shkodër, 14 të arrestuar

Forcat policore kanë zbarkuar në Shkodër rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm, ku kanë...

Aksident i rëndë në Shkodër

Humb jetën nëna, e bija shtatzanë rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak më parë në Shkodër. Sipas të dhënave...

Kritika politikës

Marku ‘shkund’ Shkodrën: Dua më shumë nga ju!

Kryeprokurorja Arta Marku nga Shkodra ka marrë pjesë në analizën vjetore të prokurorisë, ndërsa ka...

Moti i keq

ARRSH apel shoferëve: Kini kujdes në këto akse!

Reshjet e borës që kanë vijuar edhe gjatë natës si dhe temperaturat e ulëta kanë...

Shiu dhe era sjellin dëme

Moti i keq shkatërron varrezat në Lezhë

Moti me shi i dhe shoqëruarme  erë të fuqishme ka shkaktuar probleme në qarkun e...