MENU
klinika
Detajet

Mjekët e Shkodrës në protestë: Dhuna, akt kriminal!

Moti i keq

ARRSH: Akset ku duhet të kalohet me zinxhirë

Temperaturat e larta u larguan dhe është rikthyer dimri sërish. Në fillim të kësaj jave,...

Detajet

Dibër/ Të shtënat me armë zjarri kapin një 32-vjeçar

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot, rreth orës 18:40, në qytetin e Peshkopisë....

Punimet për rrugën e kombit

Rrëshqitja e banesave/ Banorët e Blinishtit 1 vit pa kompesim

Rrëshqitjet masive të tokës vitin e kaluar dëmtuan rreth 16 banesa, ndërsa një pjesë e...

Detajet

Flakët ‘mbërthejnë’ Dibrën, zjarri vijon të përhapet

Një sipërfaqe e madhe pyjore është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të shtune në...

Njoftimi i policisë

Lezhë/ Digjet gjatë natës makina e një biznesmeni

Një makinë është djegur gjatë natës në Lezhë ndërsa ndodhej e parkuar. Mësohet se makina...

Pas incidentit

Frikë nga dhuna, mjekët e Lezhës në protestë

Një ditë pas dhunimit të mjekut Zef Doda në ambjentet e spitalit të Lezhës, stafi...

Kërkesat e protestuesve

Minatorët në protestë, mbyllin fabrikën e bakrit në Pukë

Minatorët vijojnë protestën në Fushë-Arrëz, ku punonjës dhe ish-punonjës të industrisë së nxjerrjes dhe pasurimit...

Detajet

Lezhë/ Goditet me sende të forta mjeku, transportohet për Tiranë

Dhunohen dy mjekë në Lezhë e Tiranë. Mësohet se është dhunuar mjeku dermatolog në spitalin...

Diskutimet në PD

Edhe bashkitë e djathta djegin mandatet?

Pasi opozita e bashkuar, tashmë ka djegur mandatet e deputetëve, duke e lënë atë pa...

Vendimi

Vendvarrimi i Skënderbeut/ Rritet çmimi i biletave për vizitorët

Të gjithë turistët që vizitojnë vendvarrimin e Skënderbeut, prej 1 marsit paguajnë biletën me çmim...

Fitojnë të drejtën e punësimit

“Infermierë për Shqipërinë” shpallet lista e plotë me 330 emra

Të gjithë ata që kanë konkurruar për një vend pune si punonjës të shkencave mjekësore...