MENU
klinika
Detajet

Pukë/ Dy barinj gjenden të vdekur në stanin e bagëtive

Çfarë po shkakton moti i keq?

Nga shembja e sinjalistikës deri në rrëzimin e kamionëve

Moti i keq dhe era e pazakontë që ka përfshirë vendin ka sjellë përmbysje të...

Detajet

Pukë/ Shkojnë për një predhë, por zbulojnë…

Ministria e Mbrojtjes ka dërguar një ekip EOD (explosive ordnance disposal) të Forcave të Armatosura...

Alarmi në Pukë

Policia ‘braktis’ predhën në mes të qytetit

Predha e gjetur pranë një blloku pallatesh ku jetojnë dhjetëra familje në qytetin e Pukës,...

Detajet

Erërat përmbysin tre trajlera në Lezhë-Laç

Erërat e forta që kanë shoqëruar qarkun e Lezhës që prej mesnatës së kaluar kanë...

Nis edhe në Tiranë

Bora mbulon disa qarqe. Veriu pa energji!

Ashtu siç një ditë më parë sinoptikanët paralajmëruan, e shtuna ka gdhirë e bardhë në...

Ankohen fermerët

Tokat mbeten pa vaditur, ‘thahet’ Bulqiza

Fermerët e fshatit Bejn ankohen se nuk mbështeten për zhvillimin e pronës së tyre për...

FOTO

Gjendet predhë pranë Bashkisë, ‘rrethohet’ Puka

Në Pukë është gjetur një predhë pranë ambjenteve të bashkisë. Presha është zbuluar nga punonjësit...

Administrata në Tiranë

E djathta ‘mbyll’ bashkitë, protestë në orarin zyrtar

Këtë të enjte, teksa opozita kishte paralajmëruar zhvillimin e protestës para Kuvendit të Shqipërisë, disa...

Tubimi

Nënkryetarja e Bashkisë Lezhë në polici

Në policinë e Lezhës, procedohen dhe shoqërohen rreth 11 persona, për tubim të paligjshëm dhe bllokim...

Detajet

Tentoi të vriste bashkëfshatarin, arrestohet 38-vjeçari në Kukës

Një 38-vjeçar në Kukës ka rënë në prangat e policisë, i akuzuar për veprën penale...

Njoftimi i policisë

Arrestohet 50-vjeçari në Kurbin, qytetarët e denoncojnë për…

Pas denoncimit të bashkëfshatarëve një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Kurbin. Shtetasi...