MENU
klinika
Lista

‘Kumbarit’ të Shkodrës i sekuestrohet pasuria

Burrel

Tubimet e para në rrethe, bllokohet rruga nacionale

Duke nisur që nga dita e sotme, Partia Demokratike ka nisur protestat nëpër rrethe, përkatësisht,...

Detajet

Has/ Makina përplas të moshuarin për vdekje

Një i moshuar gjeti vdekjen mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor në Has. Ngjarja...

Njoftimi

Në kërkim prej 4 vitesh, arrestohet 55-vjeçari në Lezhë

Një 55-vjeçar i shpallur në kërkim prej 4 vitesh, është arrestuar në Lezhë. Ai akuzohet...

Moti i keq

ARRSH: Aksi i vetëm ku duhen përdorur zinxhirët

Përmes një njoftimi zyrtar ARRSH ka dhënë detaje lidhur me gjendjen e aksve kryesore rrugore...

Panik në Lezhë

Qëllohen me armë zyrat e njësisë administrative

Një ngjarje e papritur ka zgjuar Lezhën mëngjesin e sotëm. Godina e njësisë Admministrative në...

Moti i keq

Rikthehet bora, bllokon disa fshatra

Reshjet e borës janë rikthyer sërish në vend, duke bllokuar disa fshatra. Në qarkun e...

Reagimi studentëve

Rektorati vendos: “Luigj Gurakuqi” nis mësimin në shkurt!

Universiteti i Shkodrës “Luigj Gurakuqi” do të rinisë proçesin mësimor me 4 shkurt, duke mbyllur...

Letra

Prokuroria e Pukës në kolaps, drejtuesja letër KLP

Përmes një letre drejtuar kreu të Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, drejtuesja e...

Detajet

Fushë-Krujë/ Dy shpërthime me tritol

Brenda pak minutash në Fushë-Krujë, kanë ndodhur dy shpërthime me tritol. Raportohet se ngjarjet kanë...

Njoftimi

Moti i keq/ ARRSH: Akset ku qarkullohet me zinxhirë

Reshjet e borës janë ndërprerë dhe qarkullimi në akset kryesore rrugore është normalizuar. Në njoftimin...

Alarmi

Moli me dërrasa i Shëngjinit, peshkatarët: Na rrezikon jetën!

Peshkatarët e Shëngjinit ngrenë alarmin se gjendja e degraduar e molit ku ankorojnë anijet është...