MENU
klinika
Moti i keq

ARRSH: Akset rrugore ku udhëtohet me zinxhirë

Reshjet e dëborës

115 familje në Dibër 10 ditë të bllokuar, mungon energjia

Moti i keq me temperatura nën zero dhe reshje dëbore kanë ‘mbërthyer’ prej disa ditësh...

I bllokuar nga bora

Kukës, helikopteri sjell në Tiranë pacientin

Një 50-vjeçar i sëmurë ka mbetur i bllokuar këtë të premte në fshatin Tërshenë të...

Moti i keq

Bora në Shkodër, trotuarët si pista patinazhi

Trotuaret e Shkodrës rrezikojnë të kthehen në pista patinazhi, pasi në mbi 90 % të...

Moti i keq

ARRSH njofton akset ku do të ketë rënie ortekësh

Ndërkohë që moti i keq ka paralizuar lëvizjen dhe qarkullimin në zona të ndryshme të...

Moti i keq

Aksident në Rrugën e Kombit, mbyllet aksi Shkodër-Hani i Hotit

Si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës, aksi rrugor Shkodër-Hani i Hotit është bllokuar....

Moti i keq

Të izoluar në dëborë, banorët e Ostrenit apel për ndihmë

Moti i keq që ka mbërthyer vendin prej kohësh, ka bllokuar mijëra banorë në zonat...

Reshjet e borës

ARRSH: Akset problematike ku ecet me zinxhirë

Kur thuajse i gjithë vendi është përfshirë nga moti i keq, me reshje dëbore, ngrica...

Moti

Dëbora ‘pushton’ vendin/ Pezullohet mësimi në Pukë

Reshjet e dëborës kanë paralizuar qarkullimin në gjithë fshatrat e Pukës, por edhe kanë shkaktuar...

Lajmi i mirë

Nëna e izoluar/ Manastirliu zbulon shumën që merr fëmija

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastarliu përmes një postimi në faqen e saj të “Facebook”, ka...

Nuk ndalen nga i ftohti

Studentët e Shkodrës kyçin dyert e Fakulteteve

Reshjet e borës nuk i kanë penguar studentët e Universitetit “Luigj Gurakuqi” që mëngjesin e...

Situata në qarqe

Bora bllokon qarkullimin, pezullohet mësimi

Dëbora e rënë mbrëmjen e kaluar në pjesën më të madhe të vendit, duke përfshirë...