MENU
klinika
Emrat e më të rrezikshmëve

Publikohet “lista e zezë” e të kërkuarve në Lezhë

Në pranga

I shpallur në kërkim/ Arrestohet 46- vjeçari që dhunonte të miturit

Një 46 vjeçar është arrestuar nga policia e Bulqizës pasi rezulton i dënuar në Tiranë...

Aksioni i policisë

Mbushi çantën me mina dhe drogë, arrestohet në Lezhë

Operacioni i koduar ” Trotyl” ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafikim të...

Qytetet në protestë

Protesta në Shkodër, qytetarët bllokojnë qarkullimin

Qindra qytetarë të Devollit kanë dalë sërish sot në protestë duke bllokuar aksin kryesor që...

Protesta e studentëve

Tirana pret studentët e rretheve, ndihma për shpenzimet e rrugës

Drejt Tiranës janë nisur studentët e Universitetit “Luigj Gurakuqi” për të vijuar protestën e tyre. ...

Detajet

Bora izolon disa fshatra në Dibër. Pa energji Tropoja

Ulja e temperaturave ka sjellë reshje bore në disa zona malore në vend, ndërkohë që...

Moti

Kukësi zgjohet me borë, zbardhet edhe Rruga e Kombit

Moti i keq që ka përfshirë vendin ka rikthyer reshjet e borës në zonat veriore...

Përplaset me policinë

Deputeti i PD-së në protestë: Mos i prekni protestuesit

Në fund të protestës në ditën e katërt të qytetareve në Shkodër ka patur një...

Minatorët e Bulqizës

Minatorët në protestë, paralajmërojnë grevë

Kur në Tiranë protestat e studentëve janë në ditën e tyre të 8-të, në Bulqizë...

Shkolla ‘28 Nëntori’

Shkodër/ Studentët së bashku me gjimnazistët

Studentët sot kanë hyrë në ditën e 8-të të protestës duke u shprehur të bindur...

Detajet

Shkodër/ Universiteti plotëson kërkesat e studentëve

Universiteti i Shkodrës ka plotësuar tre kërkesat kryesore të studentëve të cilët disa ditë më...

Detajet

Voltana ‘pushton’ protestën me punonjësit e bashkisë

Mesa duket protestat në Vaun e Dejës, Shkodër e Kavajë nuk ishin dhe aq qytetare...