MENU
klinika
Detajet

Panik në Lezhë/ Qëllohet me breshëri plumbash makina

Temperatura në -11 gradë

ARRSH: Gjendja në akset kryesore rrugore

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dalë me një njoftim zyrtar në lidhje me gjendjen në akset...

Detajet

Shëngjin/ Zjarri rrezikon zonën e Knallës, era favorizon flakët

Mesditën e së dielës në afërsi të Shëngjinit në zonën e Knallës është regjistruar një zjarr....

Era i hodhi në greminë

Nxirren nga humnera trupat e pajetë të dy të rinjve në Pukë

Mbrëmjen e djeshme si pasojë e erërave të forta, dy të rinjtë Taulant Pjetri, 20...

Moti i keq

Njoftimi i ARRSH, akset ku kalohet me zinxhirë

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dalë me një njoftim mbi gjendjen e rrugëve. Si pasojë e...

Detajet

Pukë/ Dy barinj gjenden të vdekur në stanin e bagëtive

Dy të rinj janë gjetur të vdekur në fshatin Buzhalë të njësisë administrative Qelez. Policia...

Çfarë po shkakton moti i keq?

Nga shembja e sinjalistikës deri në rrëzimin e kamionëve

Moti i keq dhe era e pazakontë që ka përfshirë vendin ka sjellë përmbysje të...

Detajet

Pukë/ Shkojnë për një predhë, por zbulojnë…

Ministria e Mbrojtjes ka dërguar një ekip EOD (explosive ordnance disposal) të Forcave të Armatosura...

Alarmi në Pukë

Policia ‘braktis’ predhën në mes të qytetit

Predha e gjetur pranë një blloku pallatesh ku jetojnë dhjetëra familje në qytetin e Pukës,...

Detajet

Erërat përmbysin tre trajlera në Lezhë-Laç

Erërat e forta që kanë shoqëruar qarkun e Lezhës që prej mesnatës së kaluar kanë...

Nis edhe në Tiranë

Bora mbulon disa qarqe. Veriu pa energji!

Ashtu siç një ditë më parë sinoptikanët paralajmëruan, e shtuna ka gdhirë e bardhë në...

Ankohen fermerët

Tokat mbeten pa vaditur, ‘thahet’ Bulqiza

Fermerët e fshatit Bejn ankohen se nuk mbështeten për zhvillimin e pronës së tyre për...