MENU
klinika
Pranuan gjykim të shkurtuar

SPAK pushon çështjen ndaj tre gjyqtarëve të çështjes së Dritan Dajtit

Parlamenti rinis në 20 Janar

Premtimi i Ramës: Këtë muaj kalojmë anti-KÇK-në

Në 20 Janar në orën 18:00 nis sesioni i ri parlamentar. Ky sesion do të...

Cila zonë është më problematike?

ARRSH jep informacon mbi gjendjen e akseve rrugore kombëtare

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) njoftoi sot se në të gjitha akset rrugore kombëtare qarkullimi i...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e hënë, dt.06 Janar...

Nesër rinis procesi mësimor

Shtyhet mësimi nga era e fortë? Shahini: Lajm i pavërtetë

Mësimi në shkolla do të nis nesër, më 6 janar! Në portale ka qarkulluar një...

Mbështet Zoran Milanoviç

Zgjedhjet në Kroaci, Balla: Miqtë tanë social-demokratë drejt fitores

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla tha se partia social-demokrate në Kroaci po...

Apel drejtuesve të mjeteve

Pas erës nis bora/ ARRSH tregon gjendjen e akseve kryesore në vend

Vendi ynë është përfshirë që prej mesditës së sotme nga era e fortë, ndërsa në...

Ja sa do të jetë shpejtësia e erës

E marta edhe më e ftohtë! Ja çfarë parashikon Shërbimi meteorologjik Ushtarak

Shërbimi meteorologjik Ushtarak ka bërë një parashikim të detajuar të motit, nga ku bën me...

Apel qytetarëve

Era e fortë/ Ministria e Mbrojtjes: Situata është nën kontroll

Ministria e Mbrojtjes ka reaguar lidhur me erën e fortë në vend dhe ka siguruar...

Kanë dalë 5515 shtetas

Shqiptarët kthehen në Greqi/ Vijojnë rradhët e gjata në Kapshticë

Pas njoftimit nga pala greke në pikën e kalimit Kufitar Kapshticë, mjetet e tonazhit të...

Kontrolle në çdo rrugë

Hiqen 176 patenta nga radari, 33 drejtues mjetesh në pranga

Policia rrugore ka tërhequr 176 patenta gjatë 24 orëve të fundit nga kontrolli me radar...

"Ka falsifikuar faktet"

U dënua me një vit burg/ Salianji akuzon gjyqtarin Artan Gjermeni

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji e ka quajtur vendimin për dënimin e tij, politik...