MENU
klinika
Manastirliu zbulon bisedën telefonike me ta

Shpresë për Ramë Lalën dhe të lënduarit e tjerë të tërmetit që po trajtohen në Itali

Hyri nën rrënoja për të shpëtuar Klajdi Qaton

Meta i jep Titullin e lartë mjekut hero Grei Malo

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar me Titullin e lartë “Për Merita të Veçanta Civile”, mjekun...

Rama: Dokumentet i siguron vetë shteti

Nga 1 janari 2020, 472 shërbime do të jepen online

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se nga 1 janari i vitit 2020 do të nisë...

Opozita e kallëzoi për shpërdorim detyre

Prokuroria pushon çështjen për Arta Markun

Prokuroria ka vendosur të pushojë veprimet e saj në lidhje me kallëzimin e bërë nga...

Gjonaj prezanton masat e reja

“Drejtorët e burgjeve do të mbrohen nga regjimi 41 Biss”

Pas kërcënimit të drejtorit të burgjeve Agim Ismaili, ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka deklaruar...

Citon fjalët e filozofit të madh

Edi Rama i rikthehet sërish paketës “anti-shpifje”

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur ditën e sotme me një thënie të...

Reagimi i KLP

“Prokurorët e SPAK, njerëzit më të kontrolluar në Shqipëri”

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka reaguar në lidhje me vënien në dyshim të integritetit...

Do të jetë kthjellët por ftohtë...

Moti, 27 dhjetor 2019

Masat ajrore të ftohta dhe të thata do të vijojnë ndikimin e tyre në të...

“Tensioni politik në Shqipëri është i sponsorizuar”

Meta: Deklaratat e Ramës për Kosovën, provokuese

Presidenti Ilir Meta, në një intervistë për emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit, deklaroi se...

"Përvoja juaj e gjatë si deputet, garanci se..."

Ruçi uron Kryetarin e sapozgjedhur të Kuvendit të Kosovës

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ka uruar sot Kryetarin e Kuvendit të Kosovës,...

“Kompetencë zgjedhje brenda 30 ditëve”

KED i nis Kuvendit listën e kandidatëve për ILD

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi (KED), i ka dërguar sot Kuvendit listën e kandidatëve për...

“Të jemi çdo ditë afër qytetarëve dhe...”

Basha mbledh Kolegjin e kryetarëve, zbardhen porositë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot Kolegjin e kryetarëve ku po diskutohet...