MENU
klinika
500 raste vdekjesh të parakohshme

Ndotja e ajrit ua vështirëson jetën qytetarëve në Ballkan

“Faleminderit Shqipëri”

Presidenti Meta në Prishtinë, merr pjesë në Akademinë Solemne

Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të marrë pjesë dhe do të përshëndesë Akademinë Solemne...

Ja cilat do të jenë surprizat për ditën e sotme...

Moti për ditën e shtunë, 18 Janar 2020

Masat ajrore të paqëndrueshme kanë ndikuar në vendin tonë mot me kthjellime dhe vranësira. Do...

"Madhësia e banesave të reja në varësi të numrit të familjarëve"

Rindërtimi pas tërmetit, zbardhet vendimi i qeverisë

Të gjithë ata qytetarë që kanë humbur shtëpitë e tyre nga tërmeti i 26 Nëntorit...

ISHP u bënë apel qytetarëve

‘Gripi shkaktohet nga viruse dhe jo nga bakteret’

Instituti i Shëndetit Publik ka reaguar lidhur me situatën gripale duke i bërë thirrje qytetarëve...

“Humbën 64 mln euro më 2019!"

OSHEE i përgjigjet PD-së: Ishte vit thatësire, po paguajmë borxhet dhe…

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se ky...

Çdo vendos gjykata?

Tërmeti/ Nesër në orën 10 jepet masa për 31 të ndaluarit

Nesër në orën 10.00 Gjykata e Tiranës do të japë masat e sigurisë për 31...

“Aq e fortë qenka lidhja e anëtarit të KÇK me Bashën, sa…”

Balla: Gjyqtari i Lulit fal të arrestuarit e “Toyota Yaris”

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, reagon sërish për vendimin e Gjykatës...

U zgjodh ambasadore e SHBA në Shqipëri

Zbulohet dita kur Yuri Kim merr detyrën zyrtarisht

Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më...

Zbut masën për 6 të dyshuarit

“Toyota Yaris”/ Gjykata e Tiranës lirohen 4 të arrestuarit

Gjykata e Tiranës ka ndryshuar sot masën e sigurisë për 6 personat e dyshuar të...

Arsyetimet e Gjykatës

Pushimi i çështjes së Bashës/ Vendimi: Nuk ekziston fakti penal!

Zbardhet vendimi i gjykatës së Tiranës që pushoi procesin për falsifikim ndaj kreut të PD-së...

Një foto bardh e zi dhe plot dhimbje

“O kapiten, kapiteni im…”, dedikimi prekës i vajzës së Xhevdet Ferrit

Vetëm pak muaj më parë, i kishte dhënë mundësinë të shijonte të qenit gjysh. Një...