MENU
klinika
Në moshën 94-vjeçare

U infektua me Covid-19/ Humb jetën ish-presidenti francez

Emrat e anëtarëve

Kuvendi voton sot ngritjen e Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick Marty

Sot në orën 10:00 do të zhvillohet seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë, ku do...

Zgjedhjet

Zëri i Amerikës: Kritika të forta të Venecias për mënyrën e ndryshimeve Kushtetuese

Komisioni i Venecias shprehu kritika të forta ndaj shumicës për mënyrën se si u veprua...

Brataj: Ja ku ndryshojnë kinezet e ruset nga perëndimoret

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i ftuar në emisionin ”Real Story” të Sokol Ballës...

DW: Deri në minutën e fundit

Gjermania po përpiqet që të çelë negociatat me Shqipërinë dhe M. e Veriut

Ministria e Punëve të Jashtme gjermane ende nuk e ka konfirmuar zyrtarisht shtyrjen e negociatave...

“Mundësitë janë të gjitha në fuqi..."

Skënder Brataj: Mbyllja është gjithmonë një opsion

Vendimi nëse Shqipëria do të shkojë drejt shtrëngimit të masave apo jo do të merret...

Sipas raportit të ri

Paralajmërimi i OKB: Prodhimi i lëndëve djegëse po tejkalon synimet për klimën

Një raport i ri ka paralajmëruar më 2 dhjetor se bota planifikon të prodhojë më...

Sipas kreut rus të Fondit të Investimeve Direkte

Rusia: Vaksina jonë s’do kushtojë më shumë se 10 dollarë

Çmimi i vaksinës ruse Sputnik-V kundër koronavirusit do të jetë më pak se 10 dollarë...

"Mbi 90% e rasteve të Covid duhet të kalojnë pa mjekim"

Mjeku Sulçebe: I shqetësuar për mjekimet e tepërta

Komiteti i Ekspertëve vendosi të mbajë të njëjtat masa kufizuese në një afat të pacaktuar,...

"Shoh si forcë madhore një organizim nga BE"

Opinioni i Venecias për Kodin Zgjedhor/ Nazarko: Mund të krijojë dinamikë të re…

Analisti Mentor Nazarko sheh Bashkimin Europian pas opinionit paraprak të Komisionit të Venecias për ndryshimet...

Nga Andi Bushati

Kazani i FMN që dogji fabulën e rindërtimit

Pak ditë më parë, një vjetori i tragjedisë së rëndë të 26 nëntorit, pati si...