MENU
klinika
Manastirliu: Të gjitha rastet në Infektiv

Mbyll misionin e tij spitali COVID 2, “Shefqet Ndroqi”

Çfarë do të ndodhë me taksat këtë periudhë?

Paratë për Teatrin e Ri? Veliaj: Nuk i kemi, do marrim kredi nga bankat!

Kryebashkiaku Erion Veliaj mblodhi online Këshillin Bashkiak të Tiranës sot pak para protestës tek Teatri...

Thirrje qytetarëve për t'iu bashkuar në protestë

Lëvizja Vetëvendosje në Shqipëri: Të shpërndahet Kuvendi

Në një protestë simbolike, dhe në një “luftë të vazhdueshme për arritje personale, e përfitime...

Pyetja-një-milion-dollarëshe!

Pse u shemb natën? Veliaj: Me rrezik. I pamundur rikonstruksioni

        Kryebashkiaku Erion Veliaj, po flet sot në Këshillin Bashkiak, për shembjen...

Nga Sadik Bejko

Kadare nuk ka asnjë detyrim të flasë për Teatrin!

Një farë Erald Kapri, 33 vjeç, në një postim në fb e përmend me cinizëm...

Nga aktori i njohur Astrit Çerma

Meqë vazhdoni të më pyesni për Teatrin…e mbani mend Salih Berishën?!

Me qe vazhdoni të më pyesni për Teatrin… E mbani mend?!… Para 7- 8 vjetësh,...

Vëmendja te protesta për Teatrin

Opozita bojkoton Këshillin Politik për Reformën Zgjedhore

Opozita sot do të sabotojë mbledhjen e Këshillit Politik për shkak të protestës tek Teatri....

Paralajmërimi i fortë

Jo vetëm vdekje, këto janë pasojat e mëdha që do të sjellë COVID-19 për të gjithë botën!

Udhëheqësit politikë dhe biznesi tashmë kanë filluar të mendojnë për atë që bota mund të...

Por nga ana tjetër Boris Johnson...

Ish drejtori i OBSH: Koronavirusi do të ‘shuhet natyrshëm’

Koronavirus do mund të “shuhet natyrshëm”, kështu që vaksina nuk do të jetë më e...

Rikthehet protesta sot në 16.30

Një ditë nga shembja e Teatrit, vijon heqja e inerteve

Sot Tirana është zgjuar ndryshe nga dje për sa i përket Teatri Kombëtar. Tashmë nuk...

"Ju siguroj që nesër do të ketë pëlqimin e të gjithëve!"

Rama publikon projektin e Teatrit të Ri Kombëtar

Kryeministri Edi Rama e nis këtë të hënë me një mesazh për Teatrin Kombëtar, një...