MENU
klinika
“Kjo është simptomë alarmi”

Pëllumb Pipero: Nëse niveli i oksigjenit në gjak bie në…

Nga Andi Bushati

Pse nuk qëndron teoria konspirative e Metës

Jo, Edi Rama nuk po e pengon intergrimin në BE sepse ka një axhendë okulte...

“Zgjedhje që mund të mbeten në histori”/ VOA: Ja e panjohura e madhe!

Çfarë po synojnë Trump dhe Biden pak orë para votimit?

Në Shtetet e Bashkuara, e gjithë vëmendja këtë javë është e përqendruar te zgjedhjet: sa...

"Nuk duhet të sulmohen apo të kërcënohen kur tregojnë faktet"

Ambasadorja e SHBA i del në mbrojtje gazetarëve

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Shqipërisë, Yuri Kim ka reaguar me anë të një...

Humbin jetën nëntë pacientë

MSH jep të dhënat: 321 persona testohen pozitivë me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se 321 pacientë janë testuar pozitivë gjatë...

“Shqipëria në Europë ose në Gropë”

Presidenti: 25 prilli tashmë është një referendum me dy alternativa

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në një postim në rrjetet sociale për datën e mbajtjes...

Bedri Islami/ Gurët e vegjël, humbja e radhës?

Loja e madhe e 25 prillit dhe partitë e krijuara nga Patozi, Topalli, Murrizi, Hajdari

Dalja e vrullshme e disa partive të reja politike, përgjithësisht me liderë ose figura të...

Nga grumbullimet te kafenetë

Si përhapet koronavirusi në tre situatat tona të përditshme?

Rreziku i infeksionit me coronavirus është më i madh në ambiente të mbyllura, por mund...

Në shumë vende të BE-së rikthehen kufizimet

Rrugët bosh të Evropës, një imazh jo i largët

Rrugët e boshatisura që mbizotëruan në të gjitha qytetet Evropiane, nuk duken tanimë të largëta...

Si mund ta verifikojë emrin gjithsecili

Zgjedhjet e 25 prillit 2021, publikohet ekstrakti i dytë i listave të zgjedhësve

Ministria e Brendshme publikon ekstraktin e dytë të listave zgjedhore për zgjedhjet për Kuvendin e...

Takimi disa orë pas protestës

Basha premtim studentëve: Do paguajmë stazhin e 10 mijë studentëve çdo vit!

Kryetari i PD ka zhvilluar një takim me një grup studentësh të Mjekësisë në Qytetin...