MENU
klinika
Publikimet

“Ç’po ndodh me votimet”, ISP: KQZ të dhëna paradoksale në Elbasan

Protesta e parashikuar

“Ky është momenti”, Kryemadhi thërret shqiptarët për 8 Korrikun

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ashtu si edhe kreu i PD-së Lulzim Basha iu ka...

Çështja e Kanabisit

Zbardhet urdhri sekret: Shkatërrimi i përgjimeve prishi hetimet

Më 28 korrik 2016, forcat e policisë së komisariatit të Mallakastrës ndërmorën një operacion antidrogë...

Video-mesazh

Protesta e të hënës/ Basha: Asnjë hap pas! Kundër diktaturës!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shpërndarë një videomesazh në “Facebook” me të cilin...

Ekskluzive

Pamje nga investimet/ Madagaskari në duart e kinezëve

Pamje ekskluzive nga Madagaskari Zhvillime te reja urbane, ku kinezët po ndërtojnë rrugë dhe popullsia...

Bashkëpunimi rajonal

“Gabim i madh”, Mogherini pro hapjes së negociatave

Gabim të madh e konsideron Federica Mogherini, përfaqësuese e BE-së për Politikën e Jashtme, nëse...

Nga Dewtsche Welle

E është e zënë me veten, askush nuk mendon për zgjerimin…

BE është e zënë me veten. Për një zgjerim të shpejtë nuk mendon askush për...

Parashikimi

Zbuloni si pritet të jetë moti sot!

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira në zonat malore dhe juglindore....

Mbledhja me strukturat e LSI-së

“Do ketë një dosje ’30 Qershori'”, Kryemadhi sulmon edhe ambasadorët

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka mbledhur mbrëmjen e sotme strukturat e Lëvizjes Socialiste për...

Mesazhi

Debati për 30 qershorin, Xhafaj: Koha për reformën zgjedhore

Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka përcjellë një mesazh falënderimi për zgjedhjet e 30 qershorit,...

Samiti në Poloni

Bregu: Ballkani të nisë një axhendë serioze, ja kushti!

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu, ka marrë pjesë në Samirin...

Kriza politike

30 qershori, Glover takim me përfaqësuesit ndërkombëtarë të OSBE

Misioni i OSBE/ODIHR për Vëzhgimin e Zgjedhjeve në Shqipëri vijon lëvizjet për zbardhjen e raportit...