MENU
klinika
Në mbrojtje bashkë me familjen

Javë të tensionuara/ Kërcënohet gjyqtarja e Shullazit, dyshimet mbi autorët

"Provokim"/ Deklarata e plotë

Heqja e tabelave dygjuhëshe/ OMONIA dhe PBDNJ “sulmojnë” ashpër qeverinë

Pas heqjes së tabelave dygjuhëshe, vjen edhe një reagim nga PBDNJ dhe OMONIA. Përmes një...

Urimi për besimtarët myslimanë

Nis muaji i Ramazanit/ Meta: Sot më shumë se kurrë vendi ka nevojë për shpresë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka uruar sot të gjithë besimtarët myslimanë për nisjen e...

Nderimet ndaj dëshmorëve

Kryemadhi: Frymëzim për të mbajtur të shenjtë Shqipërinë e lirë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u është bashkuar nderimeve të 5 Majit për të rënët...

Dita e Dëshmorëve

‘Komunistët’ homazhe me foton e Enver Hoxhës

Përfaqësuesit e Partisë Komuniste kanë nderuar sot të rënët e Atdheut në Varrezat e Dëshmorëve....

Zbulon arsyet

Heqja e tabelave dygjuhëshe në Sarandë/ Reagon ARRSH

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka zbuluar arsyet e vendimit për të hequr 35 tabela sinjalizuese me...

Deklarata

Integrimi/ Rama: Një forcë e brendshme përpiqet të pengojë hapjen e negociatave

Kryeministri Edi Rama thotë se ka forca të brendshme politike në Shqipëri që përpiqen të...

Homazhe pranë "Nënë Shqipëri"

Dita e Dëshmorëve/ Basha: Të bashkohemi për të mbrojtur lirinë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha, kanë zhvilluar homazhe pranë monumentit...

Segmentet e kufizuara

“Dita pa Makina”/ Ja ku do të devijohet qarkullimi në kryeqytet

Bashkia e Tiranës ka rikthyer sot nismën “Dita pa Makina”, e cila synon ndërgjegjësimin e...

Deklarata

Rama dhe Meta homazhe për Ditën e Dëshmorëve/ Presidenti mesazh politikës

Në Varrezat e Dëshmorëve është zhvilluar para pak momentesh ceremonia e përkujtimit të dëshmorëve. Zyrtarë...

Parashikimi i motit

A do të vazhdojnë reshjet ?

Masat ajërore të paqëndrueshme do të diktojnë mot të vranët gjatë paradites në të gjithë...

Super-operacioni te 'Komuna e Parisit'

Si u prangos i forti i Shkodrës? Dalin pamjet

Aksioni i zhvilluar sot nga FNSH, RENEA dhe forcat Shqiponja vuri në pranga dy persona...