MENU
klinika
"Nga maskat s’do të shpëtojmë lehtë"

Paralajmërimi i fortë nga virologu gjerman: Kemi përpara një dimër të vështirë

Ligji anti-shpifje

Apeli i fortë ndaj qeverisë, Rama i përgjigjet Këshillit të Europës

Raportuesi i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës për lirinë e medias dhe...

Nga Andi Bushati

Kulti i qerratait të Tiranës që arrin të mashtrojë ndërkombëtarët

Pasi vendosi të prishë marëveshjen e 5 qershorit, duke ndryshuar në mënyrë të njëanëshme kushtetutën...

Eksperimentali, guxon i pari!

Kiço Londo: Arti nuk mund të ndalet

       Pandemia është tashmë realitet serioz, por jeta dhe arti nuk mund të...

Nga Alfred Peza

Gënjeshtra e trashë e dy mandateve kryeministrore të Lulzim Bashës!

Nga Alfred Peza Nuk dihet pse kryetari i PD e ka kaq jetike, në prag...

Gatishmëria ndaj pandemive

‘EU4Health’ – Planet e BE-së mbi shëndetësinë

Presidentja e KE-së Ursula von der Leyen njoftoi planet për një Bashkim Europian të Shëndetit...

Nga Astrit Patozi 

Edi Rama po kërkon t’i lutemi që të na lerë siç ishim

Nga Astrit Patozi  Kur Lulzim Basha nguli këmbë dhe pastaj e arriti marrëveshjen e 5...

Zbardhet drafti i plotë

PS kërkon lista të hapura 100%

Janë zbardhur propozimet e plotë të mazhorancës, ku kërkohet hapja e listave në masën 100%....

Shifra

Manastirliu: Ja sa infermierë u punësuan me transparencë në 2 vite

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale deklaroi se 600 mjekë dhe 2400 infermierë u punësuan...

Sërish shifra të larta

5 të vdekur në 24 orë, 125 raste me COVID-19

Pesë persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë...