MENU
klinika
"Rrezikojnë përmbytjen nga Shkumbini"

Erion Braçe thirrje: Ja banorët e zonave që duhet të largohen menjëherë

“Zgjerimi me 12 milje, e drejtë e panegociueshme”!

Ministri i Jashtëm grek zbardh detaje nga takimi me Ramën

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias, ka dhënë sot një intervistë në gazetën “Kathimerini”,...

Ndër zonat më problematike nga moti i keq!

Oboti i izoluar, Rama: 24 orët në vazhdim do të jenë më problematike

Kryeministri Edi Rama ka vizituar ditën e sotme fshatin Obot, në Shkodër i cili ka...

Nga Spartak Ngjela

11 aktet antihistorikë të Trump kundër zhvillimit e demokracisë perëndimore…

Njëmbëdhjetë aktet antihistorikë të Donald Trump-it kundër zhvillimit dhe demokracisë perëndimore. Lëvizja antiperëndimore Trump, kundër...

“Pas stafeve mjekësore, të parët për t'u vaksinuar janë mosha e tretë”

Taulant Balla: Shqipëria e ka nisur vitin me shumë besim tek…

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla është shprehur se pas stafeve mjekësore, mosha...

'Ai kamp është ferri në tokë'

BBC i kushton një artikull fëmijëve shqiptarë të mbetur në kampin sirian

Media ndërkombëtare “BBC” i ka kushtuar një artikull fëmijëve shqiptarë të mbetur akoma në kampin...

Kërkimet dhe studimet nuk ndalen!

Gjithmonë e më shumë zgjidhje, kundër Covid-19

Kërkimet nuk ndalen për ta kuptuar më mirë Covid-19 dhe për ta mposhtur atë. Lajmi...

Përmbytjet

Rama e Peleshi në Lezhë: Bilanci i reshjeve dy herë më…

Kryeministri Edi Rama shkoi në Lezhë për të njëjtat arsye. Ai shoqerohej nga ministri i...

Vota e emigrantëve

Projektvendimi : Regjistrim online dhe verifikim përmes ”Face ID”

Regjistrimi “online” është zgjedhur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve si mënyra më e sigurt e...

Moti i keq

ARRSH: Ja si është gjendja në akset rrugore në vend

Autoriteti Rrugor Shqiptar thotë se nuk ka akse të bllokuara në vend për shkak të...

Gjatë vizitës sot në Durrës!

Manastirliu: Vaksinimi do të nisë me stafet e spitaleve covid dhe të…

“Shërbimi i urgjencës në territor është tashmë një shërbim dinjitoz dhe me standarde bashkëkohore, falë...

I përgjigjet prof. Genc Sulçebe

Brataj kundër studimit të Akademisë së Shkencave për numrin e të infektuarve…

Një studim i Akademisë së Shkencave thoshte se rreth 50% e popullsisë në Tiranë, qyteti...