MENU
klinika
"Kemi bërë llogaritjet tona dhe…"

OBSH tregon më në fund kur do t’i rikthehemi sipas saj jetës normale

"Dita e nesërme nis me…"

Cikloni i afrohet Greqisë, meteorologët: Ja si do preket vendi ynë

Nderkohe qe cikloni mesdhetar po i afrohet tashme Greqise, sinoptikanet tregojne se si do te...

ANALIZA/ Tre arsye

Përse qeveria e re e Malit të Zi mund të destabilizojë Ballkanin Perëndimor?

Muajin e kaluar, zgjedhjet e përgjithshme të Malit të Zi prodhuan një rezultat të papritur,...

U emërua në këtë post nga Rama

Presidenti Meta dekreton ministren e re të Arsimit Evis Kushi

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dekretuar brenda pak minutave ministren e Arsimit, Evis Kushi....

"Të zgjidhë pa vonesa problemin e tyre!"

Protesta para MIE, reagon PD: Qeveria të dëgjojë zërin e naftëtarëve

Partia Demokratike reagon lidhur me protestën e naftëtarëve të Ballshit para Ministrisë së Infrastrukturës dhe...

Ja kush janë 6 përfaqësuesit

Përzgjedhja e anëtarëve të KQZ/ Kuvendi miraton Komisionin e Posaçëm Parlamentar

Kuvendi ka miratuar Komisionin e posaçëm parlamentar që do të zgjedhë trupën e KQZ-së së...

Shqipëria e vogël e Amerikës

Gratë shqiptare promovojnë gatimet e vendlindjes në Nju Jork

       Kur gratё dhe vajzat shqiptare bёhen bashkё, tё duket sikur ёshtё krijuar...

Porositësi i rrëmbimit të Jan Prengës

“Los Blancos”/ Kush është “koka” e kartelit më të madh shqiptar të kokainës

Zbardhen detaje të reja nga operacioni ndërkombëtar anti-drogë “Los Blancos”, që çoi në pranga pesë...

Nga Alfred Peza

Për ata që duan të bëhen të famshëm deri më 25 prill

Nga Alfred Peza A doni që të bëheni shpejt e shpejt këto muaj deri më...

Një ditë para përfundimit të afatit

Ish-deputeti i PD kandidon për komisioner në zgjedhje

Një ditë para përfundimit të afatit zyrtar të aplikimeve për pozicionin e Komisionerit Shtetëror të...

"Të vetmet armë janë këto..."

Pipero: Nuk pres mrekulli nga kurimi me plazmë, as nga vaksina

Mjeku Pëllumb Pipero nuk pret ndonjë mrekulli nga përdorimi i plazmës së gjakut dhe as...

Pas vizitës në Greqi

Rama udhëton drejt Gjermanisë, takim me Angela Merkel

Kryeministri Edi Rama prite të fluturojë të premten drejt Gjermanisë, ku do të jetë pjesë...