MENU
klinika
Ministri Çuçi flet për gjobën në këto raste

Nuk e keni deklaruar ende ndryshimin e vendbanimit?

Nga Sandër Lleshaj

Kush dështon në opozitë nuk mund të ketë sukses në pozitë!

Si përpara çdo zgjedhjeje, prishmëritë janë të të mëdha edhe për 25 prillin. Pozita pret...

Nga Skënder Minxhozi

Berishizmi në katedër

Kur një ish-komandant i Gardës së Republikës rishfaqet në media pas dhjetë vjetësh që trupat...

"Logjika kush vjen i pari, i shërbehet në fillim funksionon vetëm te kasapi, jo në…"

Mbretëria e Bashkuar dhe BE përplasen për vaksinën ‘AstraZeneca’

Bashkimi Europian dhe Mbretëria e Bashkuar janë përplasur së fundmi për vaksinat anti-COVID të kompanisë...

"Pipero u infektua se organizmi s’ka antitrupa pas..."

Mutacioni i Covid, Bino: Tek ne nuk ka deri tani!

Silva Bino, shefja e epidemiologjisë në ISHP ka komentuar infektimin me COVID të mjekut Pëllumb...

Analizohen 3 mijë mostra të Covid-19

Rritja e infektimeve tek moshat e reja në Shqipëri

3 mijë mostra të grupmoshave të reja  të prekur me Covid-19 po i nënshtrohen analizave...

Shtatë humbje jete gjatë 24 orëve

Situata Covid në vend/ Ministria e Shëndetësisë raporton numrin e të infektuarve

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të mos e ulin vigjilencën...

“Është një virus ndryshe që po qarkullon”

Nëndrejtori i ISHP sqaron deklaratën: Nuk ka mutacion të ri të COVID, por…

Nëndrejtori i Institutit të Shëndetit Publik, Dritan Ulqinaku, përmes një postimi në facebook ka saktësuar...

Shaban Murati: Proces gjyqësor apo politikë dhe propagandë

Çfarë fshihet pas një padie të Serbisë ndaj NATO-s për uraniumin e varfëruar?

Koinçidencat në diplomaci janë interesante, sepse disa herë zbulojnë lëvizje apo raporte kundërthënëse midis subjekteve...

Konferenca e nivelit të lartë

Xhaçka: Parandalimi i konfliktit dhe ndërtimi i paqes, përparësitë tona në OKB

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, mori pjesë në konferencën e nivelit...

Deklarata e ish-kryeministrit italian Giuseppe Conte!

“Dorëheqja ime vjen për një qeveri me unitet kombëtar dhe pro-evropiane”

“Vuajtja që po kalojnë qytetarët kërkon një perspektivë të qartë dhe një qeveri që ka...