MENU
klinika
Nga Astrit Patozi 

Për ata që janë shqetësuar vetëm për tenderat e KQZ-së

Si u shpëtuan 55 emigrantë në det

‘VOA’: Rikthehet trafiku me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Një gomone me 55 emigrantë në bord u shpëtua mesnatën e së premtes nga roja...

“Tendenca në rritje të rasteve me COVID”

Tomini: Jemi larg imunitetit të tufës. Mutacion i ri në Shqipëri?! Deri tani…

Shefja e Survejancës në ISHP-së, Eugena Tomini deklaroi se vendi ynë është larg imunitetit të...

Nga Preç Zogaj

Votat e politikës së jashtme! Rama i preferuari i Erdogan mes liderëve shqiptare…

Atë e bëri të jashtëzakonshme ceremonia e pritjes me shumë elemente dhe simbole të Perandorisë...

Gjatë inspektimit të ditës së sotme!

Spitali i Fierit, Rama tregon si do kryhet shpronësimi për pronarët

Kryeministri Edi Rama ka garantuar se pronarët e shtëpive që preken nga punimet për Spitalin...

Ja cilat janë

Arsyet se pse mund të infektohesh me Covid-19 dhe pse vaksinohesh

Vaksinat kundër koronavirusit janë krijuar që të sigurojnë mbrojtje ndaj Covid-19, megjithatë, nuk përjashtohet mundësia...

Në 10-11 janar…

IGJEUM jep detajet: Priten reshje shumë intensive në këto qarqe

Me ndërprerjen e përkohshme gjatë ditës së sotme të reshjeve të shiut, situata në zonat...

Të hënën nis puna për spitalin e premtuar nga Erdogan

Rama në inspektim: Do ofrohet shërbim për qytetarët si të jenë…

Kryeministri Rama gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një vizitë në qytetin e Fierit, siguroi...

“Me dorën në Biblën e shkruar nga nëna ime”

Yuri Kim kujton betimin si ambasadore e SHBA në Shqipëri

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim ka kujtuar sot marrjen e detyrës si përfaqësuese e...

Si paraqitet situata?

Autoriteti Rrugor Shqiptar jep informacion lidhur me gjenden e rrugëve

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë një përmbledhje të situatës në akset rrugore, për shkak të...

STUDIMI

Simptomat e COVID-19 zgjasin deri në gjashtë muaj

Simptomat e COVID-19 mund të zgjasin deri në gjashtë muaj, sipas një hulumtimi të publikuar...