MENU
klinika
Rama: Ky është shah, jo boks, nëse intensifikojmë luftën…

A do e padisë Shqipëria për genocid Serbinë?

"Malkaj: Jam besimplotë për rindërtimin"

Aleanca për Teatrin bën denoncimin në SPAK

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka dorëzuar sot në SPAK denoncimin për prishjen e Teatrit...

Dogana në Durrës dhe njësimi i dokumenteve

Rama: Shengeni rajonal do të hapte kufirin me Kosovën

Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës me Hotin u ndal te marrëveshjet mes Shqipërisë dhe Kosovës,...

"Në nëntor kongres"

Rama: Në shtator mbledhje të përbashkët me qeverinë e Kosovës

Kryeministri Edi Rama pas takimit në Pallatin e Brigadave zhvilloi një konferencë me homologun e...

Basha jep njoftimin e rëndësishëm edhe për biznesin e vogël

“Do të heq taksën e rrugës së Kombit”

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka premtuar heqjen e taksës së rrugës së Kombit kur...

Ja gjendja e tij dhe e nënës së bebit!

“Ruajuni, po prek çdo moshë pa dallim”, në spital dhe një foshnje

Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik nënvizoi sot, teksa raportoi për 90 raste...

Përditësimi i MSH/ Tre humbje jete

Shifra rekord/ Sa raste të reja u zbuluan në 24 orët e fundit?

Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus ne gjithe vendin, numri i shtrimeve dhe...

Parashikimi i frikshëm i Faucit

Imunologu amerikan paralajmëron një valë më të madhe koronavirusi

Drejtuesi i Institutit Kombëtar të Alergjisë dhe Sëmundjeve Infektive në Shtetet e Bashkuara të Amerikës...

OBSH për Koronavirusin

“Covid po ndryshon, por mutacionet nuk tregojnë se ai është zbutur”

Maria Van Kerkhove, drejtuese e grupit teknik Covid të Organizatës Botërore të Shëndetit ka deklaruar...

BE-ja i shpalli vende të sigurta

Mali i Zi dhe Serbia në vorbullën e valës së dytë të pandemisë Covid

Mali i Zi, vendi që shpalli përfundimin e epidemisë në fillim të muajit qershor, tani...

Ja çfarë u konstatua gjatë vetingut!

Shkarkohet nga detyra ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë

sh-kryetarja e Gjykatës së Lartë, Shpresa Beçaj, aktualisht gjyqtare në Gjykatën e Apelit Tiranë eshte...