MENU
klinika
“Kurrë mos e humbni besimin”

Tritan Kalo mesazh qytetarëve pas skandalit në “Covid 2”

Ulja e furnizimit për vaksinat

Kryeministri italian merr vendimin e papritur kundër kompanive Pfizer dhe…

Kryeministri italian Giuseppe Conte thotë se një vonesë në furnizimin e vaksinave të koronavirusit nga...

20 të infektuar

Koronavirusi i ri po përhapet me shpejtësi/ Ngrihet spital karantinë në Berlin

Shërbimet shëndetësore gjermane kanë bërë karantinë në një spital të Berlinit, pasi 20 pacientë dhe...

Covid-19

Siguruan ceremoninë e Biden, infektohen 200 ushtarë

Një zyrtar i lartë amerikane bëri me dije për Reuter se rreth 150-200 ushtarë të...

Basha: Pa pikë dyshimi që…

A do të largohet nga PD nëse humb zgjedhjet?

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shprehet i bindur se në 26 prill ai do...

“Më ka besuar përfaqësimin e parë si deputet”

Lulzim Basha tregon qarkun ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit

Kryetari i Partisë Dmeokratike Lulzim Basha ka deklaruar se do të kandidojë vetëm në qarkun...

''Jemi larg nga fundi i luftës”

Ministri gjerman i Shëndetësisë: Mutacioni i virusit të trajtohet si pandemi e re

Pothuajse një vit më parë, në 27 janar 2020, në Gjermani u raportua rasti i...

"Asnjë leje në Bashkinë e Tiranës nuk është ndikuar nga..."

Veliaj çon në gjykatë Grida Dumën për shpifje!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj do të padisë në gjykatë ish-deputeten e Partisë...

Reduktohen furnizimet

Pas Pfizer dhe Biontech, edhe Astrazeneca vonon vaksinat për BE-në

Një prodhues i dytë vaksinash ka paralajmëruar për probleme me furnizimin për Bashkimin Evropian, duke...

"Ramën në Turqi e çoi..."

Dëbimi i diplomatit rus, Ngjela: Pretekst pas ardhjes së Biden në pushtet

Avokati Spartak Ngjela deklaroi se dëbimi i diplomatit rus Alexey Krivosheev nga vendi ynë ishte...

Ja shuma e parapaguar

Manastirliu: Shqipëria në dritaren e parë të sigurimit të dozave të vaksinës…

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaron se Shqipëria është në dritaren e parë të sigurimit...