MENU
klinika
Masat e marra për sezoni turistik 2020

Policia angazhon 550 punonjës për menaxhimin e trafikut dhe aksidentet

Vetëflijimet që tronditën vendin

Besuan tek “Ringjallja”, nga “Shenjtorja Eleonorë”, tek nënë e bijë

Një ngjarje tejet e rëndë ka tronditur mbremjen e djeshme Tiranët e të gjithë opinion...

"Haxhia Sofia"

Nga UNESCO… në çështje politike

       Presidenti i Turqisë, Recep Tayip Erdogan, dëshiron ta shndërrojë monumentin me famë...

Nga Ben Andoni

Pse pakënaqësinë ndaj Shqipërisë e lidhin me Ramën?

Nga Ben Andoni Retorika e gjatë e kryeministrit shqiptar në Kosovë mbushur me figuracionin e...

Profil/Kush është komandanti Bajram Bega

Meta dekreton Begaj, si komandantin e Komandës së Doktrinës dhe Stërvitjes

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar me gradën madhore, “Gjeneral Major”, gjeneral brigade Bajram Begaj. Begaj,...

“Nuk mund të imagjinohet ajo që ndodhi në Tiranë”!

Mediat greke raportojnë ngjarjen në Kombinat

Mediat greke kanë përcjellë ngjarjen e një dite më parë në Kombinat, ku u vetëflijuan...

Në kulmin e pandemisë

Mjeku Spahia harron distancimin fizik, mbledh kryesinë e PD-së në Fier

Sot është rregjistruar numri më i lartë rasteve të reja me koronavirus në vend që...

Rritja alarmuese e rasteve

BE-ja miraton ilaçin e parë që trajton koronavirusin, ja cili është!

Komisioni Evropian (KE) ka miratuar përdorimin e ilaçit Remdesivir, për trajtimin e sëmundjes COVID-19, që...

Rritja alarmuese e rasteve

BE-ja miraton ilaçin e parë që trajton koronavirusin, ja cili është!

Komisioni Evropian (KE) ka miratuar përdorimin e ilaçit Remdesivir, për trajtimin e sëmundjes COVID-19, që...

Punonjësit sërish në protestë

Kur do hapet transporti urban? Mazniku tregon çfarë pritet të ndodhë nga e hëna

Ndonëse u tha se do të fillonte shërbimi urban, një gjë e tillë nuk ndodhi....

Rritja e rasteve me COVID-19

Brataj thirrje të fortë shqiptarëve: Jeta është e pakthyeshme, mos lejo që të…

Teksa vendi ynë po përballet me shifra të larta të të prekurve me COVID-19, shefi...