MENU
klinika
A ka shpresë?

Ballkani në krizë demografike: Përse emigrojnë shqiptarët?

"Ministrat që lodhen shkojnë në stol rezervë"

A do ketë lëvizje në qeveri? Rama flet pas ndryshimeve

Gjatë qëndrimit në qytetin e Vlorës, kryeministri Edi Rama foli edhe për çështje që lidhen...

Ja harta e përhapjes në vend

116 raste të reja me koronavirus në 24 orë

Në 24 orët e fundit janë kryer 835 testime dhe janë identifikuar 116 qytetarë të...

Nga Artur Ajazi

Bardh, (ti dhe të tjerët) shko tek “Shefqet Ndroqi” jep shembullin tënd

Nga Artur Ajazi Bardh Spahia, një prej sekretarëve të SHQUP-it, ish-ministër i Shëndetsisë, dhe me...

Nga Bedri Islami

ANALIZA/ A duhet të ketë ndryshime në kabinetin qeveritar?

Socialistët po bëhen gati për të filluar një betejë të re elektorale, kësaj here duke...

Nga Andi Bushati

Ku çon rruga e kthesës së Labinotit?

Nga Andi Bushati Më në fund, në mënyrën e tij edhe Edi Rama e ka...

Çfarë thuhet për shërbimin që japin

Hedhja e pacientit nga dritarja e spitalit, reagon “Shefqet Ndroqi”

Një mjeke e spitalit “Shefqet Ndroqi” ka reaguar për rastin e vetëhedhjes së 65-vjeçarit të...

Vala e dytë e Covid?

Cilat vende në Europë po përjetojnë ‘ringjallje’ të rasteve të infeksionit?

Pasi kontrolluan me sukses shpërthimin e pandemisë së shkaktuar nga infeksioni i koronavirusit, shtetet e...

Në pritje të datës për Asamblenë Kombëtare

Pas grupit të PS, Rama mbledh sot kryebashkiakët në Elbasan

Kryeministri Edi Rama do të rikthehet ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, vetëm dy...

"Duhet impenjim serioz dhe plan konkret nga qeveria"

Vetëvrasja e pacientëve te Covid-2, reagon ish-deputeti Spahia

Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, reagon pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e kaluar, ku...