MENU
klinika
Deklarata

“Tani është koha”, ambasadori Soreca me mesazh të rëndësishëm

Postimi

Nuk ndalet Meta, pyetje publike ambasadorit Soreca

Duket se presidenti Ilir Meta ditën e sotme nuk po njeh ndalim. Në një reagim...

"I shkreti baba Xhike"

Spiropali i “përvishet” Metës, LSI hidhet në sulm

Deklaratave të sotme të presidentit Meta i është përgjigjur socialistja Elisa Spiropali. Përmes një postimi...

Detajet

Ç’do ndodhë në fund të korrikut? Porositë e Ramës në mbledhjen e kryesisë

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste, e nisur mëngjesin e sotëm. Fokus i...

Sulmon sërish kreu i shtetit

Meta i frikësuar? Nuk i ndahet Ramës: S’ke frena!

Presidenti Meta ka reaguar sërish në lidhje me Reformën në Drejtësi. Në një postim të...

Ja çfarë vendosi KE

Regjimi i vizave, KE refuzon kërkesën e Holandës

Kërkesa e Holandës dorëzuar Komisionit Europian për pezullimin e levizjes së lirë për qytetarët shqiptarë...

Vendimi

Tahiri sërish te Krimet e Rënda, çfarë vendosi gjykata?

Mëngjesin e sotëm, ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe avokati Mask Haxhia ka mbërritur në...

"Gjykata do të..."

A do të njihen zgjedhjet e 30 qershorit? Soreca me thirrje të fortë

Pas zgjedhjeve të 30 qershorit, ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi Soreca ka dalë me...

Reagimi

“Pas pak e nisim ne…”, Meta poston foton dhe ‘thumbon’ Ramën

Mëngjesin e sotëm presidenti Meta e ka nisur me një sqarim në lidhje me atë...

Ja këshillat

“Çmenden” temperaturat, Instituti i Shëndetësisë: Kujdes fëmijët!

Temperaturat e larta dhe vapa që ka pushtuar vendin është bërë e padurueshme. Në këtë...

Nga Fox News

Soros akuzohet nga Meta për “komplot”

“Miliarderi majtist George Soros akuzohet nga presidenti i Shqipërisë për “komplot” që synon destabilizimin e...

Komenti mbi raportin

“Regjimi po degradon”/ Basha: ODIHR rrëzoi 30 Qershorin!

Kryetari i PD Lulzim Basha përmes një statusi në “Facebook” shprehet se raporti i ODIHR...