MENU
klinika
Protokolle të rrepta!

Rihapet Taj Mahal

Situata nga COVID-19/ Humbin jetën 2 pacientë

MSH: 150 raste të reja në 24 orët e fundit

Janë kryer 809 testime për koronavirusin e ri dhe janë evidentuar 150 raste të reja...

Andi Bushati

As me të tallur PS nuk mund ta propozonte këtë “hapje listash”

Nga Andi Bushati Propozimi i PS-së për të hapur listat 100% është barazvlefshëm me mashtrimet...

“Do ketë ndërhyrje të fortë”

Sa do të rriten pagat e bluzave të bardha? Rama tregon shifrën

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Berat ku inspektoi punimet në maternitetin e ri, i...

Ja kush janë emrat e rinj, nga UKT te drejtoria e Urbanistikës

Erion Veliaj ndryshon 16 drejtorët e Bashkisë së Tiranës

Kryebashkiaku, Erion Veliaj ka vendosur të ndryshojë 16 drejtuesit e Institucioneve në varësi të Bashkisë...

Helenës, gruas së jashtëzakonshme...

Për gjysmën më të mirë, të çiftit Kadare!

       Takimi i parë, mes Helenës dhe Ismailit, do të ishte në Tiranë,...

Çfarë do të sjellë koronavirusi?!

Pa epidemitë e shekujve 16-17, nuk do të kishim botën moderne

       Jo rrallëherë, pandemia e koronavirusit është krahasuar me shumë sëmundje ngjitëse të...

Vetëm një deputet votoi pro

‘Ligjet’ rrëzojnë dekretin e Metës për kthimin e ligjit për pronat

Komisioni i Ligjeve ka rrëzuar dekretin e Metës për kthim të ligjit për ‘’Pronat e...

“Ka një krizë më të madhe se pandemia e COVID-19”

Princi Charles del me paralajmërimin e fortë për liderët kryesorë të botës

Princi i kurorës britanike, Charles ka përgatitur një mesazh për liderët e vendeve kryesore të...

"PD-LSI të kontribuojnë me propozime"

Drafti i PS/ Taulant Balla: Listat e Hapura janë fakt i pakthyeshëm

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla thotë se tashmë Listat e Hapura 100% janë...

Organizimi i fushatës dhe zgjedhjet

Mbledhja e 3-të brenda 2 javësh, Rama sot me drejtuesit politikë të PS

Kryeministri Edi Rama në cilësinë e kryetarit të PS do të mbledhë sot në seli...