MENU
klinika
Nga Andi Bushati

Ku çon rruga e kthesës së Labinotit?

Çfarë thuhet për shërbimin që japin

Hedhja e pacientit nga dritarja e spitalit, reagon “Shefqet Ndroqi”

Një mjeke e spitalit “Shefqet Ndroqi” ka reaguar për rastin e vetëhedhjes së 65-vjeçarit të...

Vala e dytë e Covid?

Cilat vende në Europë po përjetojnë ‘ringjallje’ të rasteve të infeksionit?

Pasi kontrolluan me sukses shpërthimin e pandemisë së shkaktuar nga infeksioni i koronavirusit, shtetet e...

Në pritje të datës për Asamblenë Kombëtare

Pas grupit të PS, Rama mbledh sot kryebashkiakët në Elbasan

Kryeministri Edi Rama do të rikthehet ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, vetëm dy...

"Duhet impenjim serioz dhe plan konkret nga qeveria"

Vetëvrasja e pacientëve te Covid-2, reagon ish-deputeti Spahia

Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, reagon pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e kaluar, ku...

"Mund të ndodhë dhe te mjekët!"

Pse po vetëvriten pacientët me koronavirus? Shoqata e Infermierëve zbulon arsyet

Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë reagon për ngjarjen e dytë tragjike të ndodhur brenda pak...

"S’kam shtrënguar duart me…"

Çështja e detit/Rama nga Vlora: S’ka marrëveshje me Greqinë pa miratimin e Presidentit

Kryeministri Edi Rama nga Vlora ka folur për çështjen e detit. Gjatë një prononcimi për...

Ja si do të vijojnë hetimet

Dy të vetëvrarë në spitali ‘Shefqet Ndroqi’, Prokuroria nis hetimet

Pasi 2 pacientë të infektuar me COVID u vetëvranë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, Prokuroria është...

Ja për çfarë e ka fjalën drejtori i OBSH-së për Evropën

OBSH: Kriza e COVID-19 nuk do të përfundojë domosdoshmërisht me një vaksinë

Drejtori i Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Evropën thotë se kriza e shkaktuar nga COVID-19...

Vdes një nga shoferët

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy makina

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi...

Çfarë thonë të dhënat

Shqipëria, e treta në Europë për vrasjet në raport me popullsinë

Shqipëria renditet e treta në Europë për nivelin më të lartë të viktimave nga vrasjet...