MENU
klinika
Vizita dy-ditore e kreut të PD-së

Basha në Kosovë/ Nis turin e takimeve me kryeministrin Hoti

Sa kushton?

Çfarë tregon testi serologjik dhe ja kush mund ta bëjë!

Në laboratorët privat tashmë do të mund të kryhen testet serologjike të miratuara nga Agjencia...

“Beje për veten dhe të dashurit”

Mjeku thirrje qytetarëve: Më lehtë se sa maska e oksigjenit

Teksa maska tashmë është bërë e detyrueshme në ambientet e mbyllura publike, si një masë...

Si të veproni në raste urgjente

Covid-19/ Mbyllet zyra e vizave dhe e pashaportave, ambasada gjermane jep detajet

Zyra e vizave dhe e pashaportave të Ambasadës Gjermane në Tiranë është e mbyllur për...

Abuzimet me tamponat

Zbardhet dosja e 14 mjekëve, përgjimet i nxorën zbuluar

Nga Elvis Myrta Një hetim 4-mujor, i drejtuar nga SPAK-u, vuri para drejtësisë 14 mjekë,...

"Shqipëria u hap pa strategji"

Covid-19, Dasho: Nuk jemi në kolaps, por situata ka dalë jashtë kontrollit!

Në një intervistë për mediat eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho foli për situatën e...

Ngërçi për 2 anëtarët nga Presidenti e Kuvendi në Kushtetuese

Pse po bllokohet ngritja e Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese do të vijojë të mos jetë funksionale, për të paktën deri në fund...

Ja pëgjigjja befasuese që jep Trump!

Skenar horror për shumë amerikanë/ Nëse humb zgjedhjet, a do ta pranojë fitoren e sfiduesit?

Skenar horror për shumë amerikanë: Donald Trump humbet zgjedhjet presidenciale në nëntor – dhe refuzon...

Studimi i revistës ‘The Lancet’

“Popullsia e Shqipërisë mund të përgjysmohet deri në vitin 2100”

Popullsia e Shqipërisë pritet të zbresë në 1.32 milionë banorë në vitin 2100, duke u...

Zgjedhjet dhe ndryshimet kushtetuese

Sot takimi PS-PD-LSI, në tryezë edhe Rama

Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore rimblidhet sot në orën 11:00 për të diskutuar mbi propozimin...

"Shpresa mbetet se..."

E palyer dhe e rraskapitur nga lodhja, shefja e Infektivit publikon foton pas punës

Një foto shumë ndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim shpesh kohët e fundit,...

"Do bllokojmë udhëtimet"

13 raste infektimi vinin nga Tirana! Kërcënon guvernatori i Toscana-s

Guvernatori i Toskanës në Itali kërcënon me pezullimin e fluturimeve pas numrit të lartë të...