MENU
klinika
Pjesë e organizatës kriminale

Italia në kërkim të 58-vjeçarit shqiptar, arrestohet në Tiranë

Polemika e Mustafa Nanos

“PD po shkon drejt vdekjes. Nesër vendimin tjetër për të nisur një…”

Publicisti i njohur Mustafa Nano e cilëson veprim të çmendur dhe të poshtër për opozitarizmin...

Nuk munguan...

Pashkët në Fier bëjnë bashkë PS, PD dhe LSI

Pashka orthodokse ka bërë bashkë drejtues të pushtetit vendor dhe drejtues të forcave politike PS,...

Regjistrimi i Partisë së Patozit

Ish-kreu i KQZ: Vendimi në përputhje me interesat e…

Në lidhje me regjistrimin e partisë “Bindja Demokratike” ka ardhur një reagim edhe nga ish-kreu...

Pamjet

Pashkët/ Rama uron besimtarët orthodoksë me këtë video

Me rastin e Pashkëve, ka ardhur një urim i veçantë edhe nga kryeministri Rama. Kreu...

Postimi

“Triumf mbi të keqen”, Basha del me një urim të veçantë për Pashkët

Përmes një postimi në Facebook, kryedemokrati Basha ka dalë me një urim për të gjithë...

Parashikimi

Si pritet të jetë moti këtë të djelë Pashkësh?

Teksa besimtarët orthodoksë kremtojnë sot Pashkët, moti pritet të jetë favorizues. Sipas asaj që parashikon...

Data e saktë

Restaurohet Kisha e Ristozit, zbulohet mbishkrimi i vitit të ndërtimit

“Kisha e Ristozit u ngrit (ndërtua) që nga themeli me përpjekje dhe mundim ky tempull...

Intervistat dhe qëndrimet

Marrëveshja Kosovë-Serbi/ Përplasja dhe akuzat e forta midis Berishës dhe Haxhiut

Gazeta Liberale ka publikuar së fundmi të plotë si më poshtë përplasjen në distancë mes...

Rusi

Libër me kujtime për Hrushovin nga 3 kundërshtarët e tij: Dalles, Rokfeler dhe… Enveri!

Në Rusi botohet libri “Hrushovi. Reformatori në Kremlin”, autorë të tij janë politikanë të njohur...

Incidenti

Ukrainë/ Shpërthen miniera, humbin jetën 17 persona

Nga shpërthimi në një minierë të qymyrit në rajonin Luhansk të Ukrainës, kanë humbur jetën...

Incidenti në Elbasan

Shoqërohet në Polici/ Boçi: Hakmarrje e Ramës

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi komenton shoqërimin nga ana e policisë për incidentet në...