MENU
klinika
"Gjoba do paguhet të fatura e dritave

 Rama: Javën tjetër maska me detyrim kudo, përveç në shtëpi

"Shifrat po rriten, ndaj..."

A do të ketë një karantinë të dytë? Rama dhe Manastirliu në konferencë papritur

Kryeministri Edi Rama së bashku me ministren e Shëndetësisë në një konferencë për median ka...

Nga Skënder Minxhozi

Populli i dy marsit dhe votuesit e 25 prillit

Nga Skënder Minxhozi Konflikti artificial që presidenti i republikës po ushqen përditë ndaj qeverisë dhe...

Nga Herrison tek Ruzvelti

Si janë përballur presidentët amerikanë me sëmundjet, kur kanë qenë në detyrë?

Katër presidentë amerikanë kanë vdekur nga shkaqe natyrale ndërsa ishin në detyrë, dhe për disa...

A do të merret parasysh nga politikëbërësit?

“Lëreni koronavirusin të përhapet”, 12 mijë shkencëtarë nënshkruajnë peticionin

Rreth 12 mijë shkencëtarë dhe mjekë në Britaninë e Madhe kanë nënshkruar peticionin kundër masave...

Lista e plotë

PD voton sot kandidatët e Tiranës! Berisha e Basha s’futen në votim, rikthehet Biberaj!

Demokratët votojnë sot në Qarkun e Tiranës 140 emrat në listat e PD-së. Emrat e...

Parashikimi

Moti për ditën e shtunë, 10 tetor 2020

Moti parashikohet i kthjellët në orët e mëngjesit e më pas do të pasohet me...

“Elbasani s’mund të kthehet në model siçilian”

“Elbasani s’mund të kthehet në model siçilian”

Pak ditë më parë, Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela tha se Elbasani dhe Shqipëria nuk...

"O shoku, ku e lamë OFL? Në cilën ditë, orë…"

Meta sërish ftesë Ramës për debat

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta e ka ftuar sërish Edi Ramën për një debat të...

"Janë ndëshkuese për shoqërinë!"

OBSH: Të shmangen izolimet masive

Organizata Botërore e Shëndetësisë tha të premten se autoritetet duhet të përpiqen të shmangin masat...

U shërua nga Covid më shpejt se normalja

Cili është ilaçi ‘çudibërës’ që përdori Trump?

Donald Trump, presidenti i SHBA para disa ditësh, u infektua me Covid-19. Por për habi,...

"Më jep këshilla"

A do ta kandidojë Fatos Nanon për deputet? Rama: Ai është lideri historik i PS

Në një deklaratë për mediat pas përfundimit të Asambles së PS-së, Kryeministri Edi Rama ka...