MENU
klinika
Mbyll fushatën

“Fieri po vij!”, Rama: Kam habere të mira!

Vijojnë takimet elektorale

“30 Qershori, ditë votimesh”/ Rama: Meta nuk e vrau dot!

Kryeministri Edi Rama nga Vora ku po mban fushatë elektorale tha se data e re...

Vlerëson Engel

30 Qershori ditë zgjedhjesh/ Presidenca përgjigjet pas Palmer

Presidenca ka reaguar pas deklaratave të bëra nga Zëvendësndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Mathew Palmer....

Intervista e Palmer

Uashingtoni i përgjigjet Metës: SHBA njeh 30 Qershorin si ditë zgjedhjesh!

Zëvendësndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Mathew Palmer, tha sot se SHBA njohin datën 30 Qershor...

"Baba Haxhiu u ngjall, po zgjedhjet s’i vret dot"

Rama reagon sërish: Presidenti ynë në shkarkim e sipër, e di…

Pas dekretimit të një date të re zgjedhjesh, atë të 13 tetorit ka reaguar për...

Peticioni

Shërbimet 24-orëshe në QSUT, nga nesër mjekët nisin bojkotin

Mjekët që kryejnë specializimin afatgjatë pranë kirurgjisë së përgjithshme në QSUT kanë lajmëruar se nga...

"Shqipëria ka bërë hapa të mëdha"

Situata politike në vend/ Engel: T’i hapet rrugë dialogut!

Në lidhje me situatën politike në Shqipëri, ka reaguar sot edhe Kreu i Komisionit të...

Rezoluta

ACRE në PE: Të respektohet dekreti i Presidentit!

Grupi i Aleancës së Reformistëve dhe Konservatorëve në Parlamentin Europian ka dalë më një rezolutë...

Tërheqja e vëzhguesve të KiE

Siguria e zgjedhjeve/ Cakaj: Rreziku vjen nga opozita!

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Gent Cakaj tha se rreziku i sigurisë për...

Reagimi

“Zgjedhje në tetor”/ Spiropali-Metës: Kush do t’i organizojë?

Pak më parë Presidenti Ilir Meta, shpalli 13 tetorin si datë zgjedhjesh dhe për këtë...

"Axhenda ime është..."

“Rama reflekto”, Meta: Që kur e votuam kryeministër i kërkova që…

Një përgjigje e fortë ka ardhur nga presidenti Meta drejtuar kryeministrit Rama. Meta u shpreh...

Postimi

Datë e re për zgjedhjet/ Reagon Rama, mesazh të qartë Metës

Pas njoftimit të presidentit Meta për dekretimin e një date të re për zgjedhjet lokale...