MENU
klinika
Pikëpyetje mbi vendimin e qeverisë për...

“Tendera sekretë me vlerë miliona euro për Covid-19”

"Porti i Durrësit de facto i Kosovës"

Reagimi i ashpër i mitropolitit grek: Shqipëria po anekson Kosovën

Deklarata e kryeministrit Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy qeverive shqiptare se “porti...

Takime me Ramën, Metën dhe Bashën

Varhelyi sot në Tiranë, zbardhet axhenda!

Komisionieri Evropian për Zgjerimin dhe Fqinjësinë Oliver Varhelyi do të vizitojë pasditen e sotme në...

Mesazhi i Presidentit

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ “Ka ende kohë për reflektim, të gjithë janë të…”

Pas miratimit të ndryshimeve të Kodit Zgjedhor, Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka dhënë mesazhin...

Publikon videon dhe i përgjigjet PD-së

Rama: Shqiptarët do vijojnë të udhëtojnë pa viza në BE! Vini maskën në mendje

Kryeministri Edi Rama sqaron sërish programin ETIAS nga Bashkimi Evropian për lëvizjen e shqiptarëve në...

Ja kush e zëvendëson

Shkarkohet kreu i AKU, Robert Lili

Emërohet drejtori i ri i AKU-së, Agjencia Kombëtare e Ushqimit. Në krye të institucionit do...

'Vlerësojmë punën e Shqipërisë drejt anëtarësimit në BE"

Ministrja Linde: Rama pati kryesim të vështirë të OSBE, por konstruktiv

Ministrja e jashtme e Suedisë, Ann Linde ka vizituar Tiranën teksa ka mbajturdhe një konferencë...

Kryeministri jep detaje nga biseda

Takimi me diplomaten suedeze, Rama: Do t’u shtrëngojmë darën kriminelëve…

Kryeministri Edi Rama priti sot në takim ministren e Punëve të Jashtme të Suedisë, Ann...

"Do punoj me paanshmëri dhe transparencë"

Celibashi zyrtarisht Komisioner Shtetëror i Zgjedhjeve

Ilirjan Celibashi mori sot zyrtarisht detyrën si Komisioner Shtetëror i Zgjedhjeve. Në një prononcim për...

Refuzojnë ndihmën e mjekëve

Dita e 10-të e grevës/ Një naftëtar përfundon në urgjencë!

Në ditën e 10 të grevës, 3 naftëtarë në Ballsh përfshirë edhe kreun e Sindikatës,...

Tetë faturat e falsifikuara dhe ‘mbulimi’ nga zyrtarët

Si shoqëria aksionere shfrytëzoi puset e naftës, dëmi në AKBN rreth 1 milionë e 472 mijë USD

Një super-operacionin është zhvilluar mbrëmjen e djeshme nga oficerët e krimit ekonomik në Policinë e...