MENU
klinika
“Kemi rritje të numrit të vdekjeve"

Ndaluan muzikën pas orës 20:00, Silva Bino tregon arsyen

Nga Astrit Patozi

“No news, good news” (Lajm i mirë, që nuk ka lajm)

Sot m’u dukën të gjithë të fituar, ndonëse nuk pati asgjë të re nga fronti...

Skënder Brataj thirrje qytetarëve

“Jo mjekim interneti për Covid, nuk ekziston betadinë për shpëlarje fyti!”

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, u bën thirrje qytetarëve të mos ndjekin këshillat e...

Lajm i madh!

BBC: Vaksina e Oksfordit kundër Covid-19 rezulton e suksesshme

Vaksina kundër koronavirusit e zhvilluar nga Universiteti i Oksfordit është efektive dhe krijon imunitet nga...

"Çfarë diskutuam orën e parë në mbledhje"

Bardhi: PS kërkon të rihapen çështjet e marrëveshjes së 5 qershorit

Sekretari i Përgjithshëm i PArtisë Demokratike, Gazment Bardhi, tha në fund të mbledhjes së Këshillit...

"Marrëveshja e 5 qershorit nuk është fundi i rrugës"

Hajdari: Basha mos ketë frikë se s’ka hile, të bashkohemi për Listat e Hapura!

Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari i ka bërë thirrje Opozitës së Bashkuar, dhe veçanërisht...

Përfundon mbledhja e Këshillit Politik

S’mund të ketë 100% dakordësi/ Rama: I qëndrojmë 5-Qershorit!

Kryeministri Edi Rama foli për media në përfundim të mbledhjes së Këshillit Politik, duke thënë...

Analiza nga Andi Bushati

“Një libër për të kuptuar sjelljen e autokratit gjatë pandemisë”

Prej gati pesë muajsh, që kur Shqipëria ashtu sukurse gjithë bota është ngërthyer në një...

MSH: Virusi do të vijojë transmetimin, nëse …

Bilanci i 24 orëve/ 1 viktimë dhe 81 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit ka humbur betejën me koronavirusin...

"Ne mund ta kemi një valë"

Çfarë do të ndodhë kur Covid-19 të bashkohet me virozat e vjeshtës?

Të gjithë shpresonim se Covid-19 mund të mos i rezistojë nxehtësisë së verës, por duket...

Rinis mbledhja e Këshillit Politik

Rama: I qëndrojmë marrëveshjes së 5 qershorit, nuk ndalojmë koalicionet, por…

Debate në mbledhjen e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore ku merr pjesë edhe Kryeministri Edi...